Haber: Sedat Ağacıkoğlu

31 Mart 2024 tarihinde Ak Parti Belediye Başkan Adayı olarak seçime katılacak olan Kazım Şahin teşkilat binası önünde partisince düzenlenen programla seçim startını verdi. Program Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Takır’ın konuşması ile başladı.

Hoş geldiniz dileklerini ileten İlçe Başkanı Mustafa Takır, 31 Mart 2024 tarihinde partisince Belediye Başkan Adayı olarak belirlenen Kazım Şahin’i takdim ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

İbrahim Demir'den 2029 Seçimleri Hakkında Şok Açıklama! İbrahim Demir'den 2029 Seçimleri Hakkında Şok Açıklama!

Programda konuşan Belediye Başkan Adayı Kazım Şahin, 5 yıldır ayrı kaldığı hemşerilerini özlediğini belirterek konuşmasına başladı. Memlekete eser bırakmanın öneminin altını çizen Şahin 10 yıllık belediye başkanlığı döneminde yaptığı eserleri anlattı.

Yeni dönemde birçok projelerinin olduğunu belirten Belediye Başkan Adayı Kazım Şahin en önemlilerinin Belediye Bünyesinde oluşturacakları ARGE birimi olduğunu söyledi.  KOSGEB, KUZKA, IPARD, ORKÖY destekleri için ilçemizde başvuruların düşük olduğunu, belediye bünyesinde verecekleri danışmanlık hizmeti ile hemşerilerine proje üreteceklerini ve desteklerden Tosyalılarında yararlanmasına katkı sunacaklarını ifade etti.

Tosya’ya kurumsal kimlik kazandıracaklarına da dikkat çeken Şahin, İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı, kurum amirleri ve siyasetin de birlikte olduğu bir ekip ile ziyaret edilecek kurumları ziyaret ederek ilçemize en iyi hizmetin gelmesi için çalışacaklarını söyledi.

Ak Parti Tosya Belediye Başkan Adayı Kazım Şahin’in konuşmalarının ardından seçimlerin ilçemize, ülkemize hayırlı olması için dua edildi, akabinde kurban kesilerek seçim startı verildi.

Editör: Sedat AĞACIKOĞLU