TOSYA STADYUM İHALESİNE HAZIRLANIYOR

Tosya İzzet Aksalur Stadı Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından bakım ve onarıma alınacak.

TOSYA STADYUM İHALESİNE HAZIRLANIYOR

1500 seyirci kapasiteli Tosya Spor Salonu ile 1000 seyirci kapasiteli Tosya İzzet Aksalur Stadı Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından bakım ve onarıma alınacak.

 

Bakım ve onarım işi ihalesi 26 Temmuz 2011 Salı günü saat 14.00’de Hüsnü Tandoğan Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

 

İhaleyi kazanacak firmaya ihale şartnamesi gereği 240 gün süre tanınacak. Her iki spor tesisinde de seyirci koltuklarından, soyun-ma odalarına kadar detaylı bir onarım yapılması bekleniyor.www.tosyahaberleri.com yapılacak olan ihalenin ilçemiz ve Tosyaspor için hayırlı olmasını diler.İhale aşamasını ve yapılacak olan onarım işlerini yerinde takip ederek siz sayın okuyucularımızı haberdar edecektir.banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmetduroglu@hotmail.com
mehmetduroglu@hotmail.com - 7 yıl Önce

Yıllardır bu işin takipçisiyim nasıl halloldu bu iş anlamadım ama yeni müdürün bu iş için çok çaba sarfettiğini biliyorum.

Fatih Berçinli
Fatih Berçinli - 7 yıl Önce

Zeki TAŞ'a çalışmalarından ötürü teşekkür ediyoruz.Ne yaptı etti bu işi halletti.kaç yıldır duyuyorduk tamir olacak diye ama kimseden ses seda çıkmıyordu.belediyesporun maçını yağmurlu havalarda izleyemiyorduk.şimdi her maçına gidebiliriz.

- 7 yıl Önce

bu iş şöyle oldu. ben bir çelik projeciyim. benden bir çelik firması ile il gençlikten birisi çatı projesi istediler. parasını da ihaleden hemen sonra çıkarırız dediler. güzel bir proje hazırladım. yapılınca göreceksiniz. sonra ihale hazırlandı. ihaleyide başka bir firma aldı. şimdi ben ihaleyi alan firmayı arıyorum. o ben projeyi ihale komisyonundan aldım diyor. ihaleyi yapanlar da ihaleyi alan firma projesinden de sorumlu diyorlar. yani ihale komisyonu bedavadan proje ile ihale yaptı. bana omuz attılar. inşallah başlarına yıkılır. bu inşaatın projesi hadim mühendislik inşaat elk san ve tic. ltd. şti tarafından hazırlanmıştır. ama gel görki insanlar nankör

SIRADAKİ HABER