BASIN AÇIKLAMASI

31 Mart 2019 yerel seçimleri sonrasında Tosyalı hemşehrilerimizin takdirleriyle göreve layık görülen belediye başkanımız Sn. Volkan Kavakligil göreve geldiği günden itibaren memletimizin kalkınması için yaptığı başarılı çalışmalar ile halkımızın takdirini kazanmış, üretken belediyecilik anlayışı ile memleketimize hizmet vermeye devam etmektedir.

MERHUM TOSYA BELEDİYE BAŞKANI MÜMTAZ YÜCEL KABRİ BAŞINDA ANILDI MERHUM TOSYA BELEDİYE BAŞKANI MÜMTAZ YÜCEL KABRİ BAŞINDA ANILDI

Geçtiğimiz kurban bayramı arefesinde geçirdiği talihsiz bir kaza neticesinde vücudunun çeşitli bölgelerinde ciddi yaralanmalar meydana gelmiştir. Hal böyleyken belediye başkanımızın geçirdiği talihsiz kaza üzerinden aslı astarı olmayan söylemleri ile dedikodu kazanı kaynatan her insanın başına gelebilecek bir kazayı bile siyaset malzemesi yapmaya kalkan hadsizler bizim suskunluğumuzu yanlış anlamış olacaklar ki her geçen gün daha da  arsızlaşmaya devam etmektedirler.

Ülkü Ocakları Tosya İlçe Başkanı olarak kendilerine buradan sesleniyorum; değil belediye başkanımıza, Millyetci ülkücü hareketin hiçbir ferdine iftira atamazsınız, asılsız ithamlarda bulunamazsınız eğer  elinizde varsa bir deliliniz, ispatınız buyurun hodri meydan yayınlayın ama  bundan sonra sizin yalan ve iftiralarınaza karşı tahammülümüz yoktur bilesiniz.

Ağızlarını tetik, dillerini tüfek yaparak ha bire nefret ve nifak kusan hayasızlara son uyarımızdır hiç  kimse suskunluğumuzun asaletinden cesaret almaya kalkışmasın.

Dalımızı kıranın ağacını kökünden sökeriz.

Ülkü Ocakları Tosya İlçe Başkanı                

Mehmet Emin Kutlu