HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) –Kastamonu 1.Amatör Beyaz grupta 2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig (BAL) ligini hedefleyen Tosyaspor yeni transferleri ile sezonu açtı.

Yeni transferleri ile beraber taraftarlar tarafından önemli beklentilerin bulunduğu Tosyaspor, 2022-2023 sezonu kadrosunu oluşturarak Kastamonu 1.Amatör Beyaz grupta Liginin hazırlığını tamamladı.

Geçtiğimiz yıl Bölgesel Amatör Ligi'ni kıl payı kaçıran Tosyaspor Cumhuriyetin 100.kuruluş yılında şampiyon olarak geçen sezonun rövanşını alıp BAL ligine çıkmayı hedefliyor. Tüm hazırlıklarını bu hedef için seferber eden Tosyaspor yönetimi bu defa taşın altına elini değil gövdesini koyarak yapmış olduğu 10 yeni transferle yeni sezonu açtı.

Tosyaspor Başkanı Sefa Abayın www.tosyahaberleri.com haber sitemize yapmış olduğu açıklamada ‘’ Geçtiğimiz sezon Amatör ligde başarılı bir sezon geçirerek şampiyon olduk. BAL ligi Play-Off final maçında Kastamonu İl Özel İdaresine şansız bir şekilde kaybetmiştik. Geçtiğimiz sezon yaşamış olduğumuz şansızlık dan tecrübe kazanarak Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100.yılında önce Kastamonu Amatör ligde şampiyon olup sonrasında BAL ligine çıkacağız. Yeni ve güçlü yönetimimizle vede taraftarımızın desteği ile önce şampiyonluk sonra BAL ligine çıkan bir takım olacağız. Çok iddialı ve güçlü bir takım kurduk 10 tane birbirinden değerli futbolcu arkadaşlarımızı teknik kadromuzun onayı ile transfer ettik. Geçen sezondan takımımızda 9 oyuncumuzla tekrar anlaşarak yolumuza devam ediyoruz. İnşallah yapacağımız çilek bir transfer ile ligin ilk haftasında Seydilerspor ile taraftarımızın desteği ile evimizde ilk maça çıkacağız. Bu sezon ki parolamız ‘’100.Yılda Hedef BAL Ligi’’ diyerek hazırlıklarımıza devam ediyoruz’’ dedi.

U15 Kız Güreş Takımımız Sivas'a Yola Çıktı! U15 Kız Güreş Takımımız Sivas'a Yola Çıktı!

Editör: TE Bilisim