Tosya Belediyesine Yeni Makinalar Geldi

banner294

Belediyemiz kum ocağı içerisinde bulunan mevcut beton parke ve bordür üretim tesisinin ihtiyaçlara cevap vermemesinden...

Tosya Belediyesine Yeni Makinalar Geldi
banner278
Belediyemiz kum ocağı içerisinde bulunan mevcut beton parke ve bordür üretim tesisinin ihtiyaçlara cevap vermemesinden, üretim kapasitesinin yetersiz ve manuel olmasından hem üretim kapasitesini artırmak hem de otomatik sisteme geçilmesi için mevcut sistemin modernizasyonunu sağlamak için ihale yolu ile satın aldığı yeni makinalar geldi ve hızla kuruluyor.
Önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan beton parke ve bordür üretim tesisi yeni satın alınan 2 adet forklift dahil yaklaşık 500.000,00 TL ye mal olurken. 8 kişi ile günde onbin parke üretimi yapılırken Yeni tesis ile birlikte 4 kişi ile günde yirmi bin parke üretimi yapılabilecek.
Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa MOLA, daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına Belediyemiz hiçbir fedakarlıktan kaçmamaktadır dedi. Hizmet etmek için buradayız diyen Başkan Yardımcısı MOLA, gece gündüz demeden çalışmaktayız, bu tesisin önümüzdeki günlerde montaj çalışması bitecek ve üretime başlayacak dedi.
banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner291

banner307