HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

"Yolun Sonu Bayram Olsun"  Denetimlerine Tosya Kaymakamı Uğur Ünsal Da Katıldı. "Yolun Sonu Bayram Olsun" Denetimlerine Tosya Kaymakamı Uğur Ünsal Da Katıldı.

KASTAMONU (İHA) – 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinliğine katılan Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, her insanın bir engelli adayı olduğunu belirterek, belediye olarak engelli vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi.

Tosya Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düğün salonunda düzenlenen programa, Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil , İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Demirci,Kültür İşleri Müdürü İbrahim Tabakoğlu, Okul Müdürleri, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı. Program çerçevesinde engelli çocuklar palyaçolarla ve müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi. Bazıları yüzüne resim yaptırdı bazıları da balonlarla oynadı.

3 Aralık gününün farkındalık günü olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, “Belediyemiz her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanındadır. Belediye Başkanlığı olarak sadece 3 Aralık’ta değil 365 gün vatandaşlarımızın hizmetindedir. Tüm engelli vatandaşlarımızın gününü kutluyorum” diye konuştu.

Editör: TE Bilisim