Kastamonu Valiliği'nden Ormanlara Giriş Yasağı Kastamonu Valiliği'nden Ormanlara Giriş Yasağı

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçe Belediyesi yılın son meclis toplantısında 2024 yılı tahmini bütçesini oy birliği ile kabul edildi. 2023 yılının son meclis toplantısını yapan Tosya Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil başkanlığında toplandı. Gündemde yer alan maddelerin görüşülüp karara bağlandığı toplantıda belediyenin 2024 yılına ait tahmini bütçesi de kabul edildi.

Başta kiralar olmak üzere birçok kalemde ücret değişikliğini kabul eden Tosya Belediye Meclisi, belediyenin 2024 yılına ait öngörülen tahmini bütçesini 440 milyon 440 bin 440 TL olarak oy birliği ile kabul etti.

Meclisi toplantısının ardından kısa bir açıklama yapan Başkan Volkan Kavaklıgil yılın son meclis toplantısını yaptıklarının altını çizerek, “Belediye Meclisi yılın son toplantısını yaptı. Belediyemizin bütçesi 440 milyon 440 bin 440 TL olarak onaylandı. Belediyemize, ilçemize hayırlı olsun. 2024 yılında ilçemizde yeni yatırımlara imza atarak halkımıza söz verdiğimiz projeleri bir bir yerine getireceğiz. İlçemize en iyi hizmeti sunmak için hep birlikte çalışacağız. İlçemizin kalkınması, ekonomik gelişiminin sağlanması ve gelirlerinin artırılması için çalışmalarımız sürecek. Belediye Meclisince kabul edilen mali bütçe ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Editör: Sedat AĞACIKOĞLU