TOSYASPOR YENİ TRANSFERLER İÇİN İMZA TÖRENİ DÜZENLEDİ

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) –Kastamonu 1.Amatör Beyaz grupta 2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig (BAL) ligini hedefleyen Tosyaspor ligin ikinci yarısına bomba yeni transferleri ile hazırlanıyor.

Yeni transferleri ile beraber taraftarlar tarafından önemli beklentilerin bulunduğu Tosyaspor, 2022-2023 güçlü ve iddialı kadrosunu oluşturarak Kastamonu 1.Amatör Beyaz grupta hafta sonu başlayacak olan ligin ikinci yarısına günde çift antrenmanla hazırlanıyor.

Tosyaspor Başkanı Sefa Abayın www.tosyahaberleri.com haber sitemize yapmış olduğu açıklamada ‘’ 2022 – 2023 sezonu Kastamonu 1.Amatör Beyaz grupta ligin ilk yarısını Taşköprüspor’un 1 puan gerisinde ikinci tamamladık. Teknik yönetimsizle yaptığımız toplantılarda hocalarımızın tespit etmiş olduğu futbolcu arkadaşlarla irtibata geçerek istediğimiz oyuncuların tamamı ile anlaştık. Bu futbolcu arkadaşlarımız

Muratcan Karaoğlu -Ormanspor

Murat Tato-Ormanspor

Hatem Yasin Macit- Pazarici Köprülüspor

Eyüp Han Odunkıran - Sultangazispor

Sezon başında söylediğimiz gibi Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100.yılında önce Kastamonu Amatör ligde şampiyon olup sonrasında BAL ligine çıkacağız. Yeni ve güçlü yönetimimizle ve teknik kadromuz, futbolcu kardeşlerimizle taraftarımızın da desteği ile önce şampiyonluk sonra BAL ligine çıkan bir takım olacağız. Ara Transfer döneminde çok iddialı ve güçlü bir takım kurduk 7 tane birbirinden değerli futbolcu arkadaşlarımızı teknik kadromuzun onayı ile transfer ettik.  Bu sezon ki parolamız ‘’100.Yılda Hedef BAL Ligi’’ diyerek hazırlıklarımıza devam ediyoruz’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2023, 18:14

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner291

banner307