TOSYASPOR'UN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLUYOR BAL LİGİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM

banner294

TOSYASPOR'UN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLUYOR BAL LİGİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM

buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – AB Nezdinde Türkiye Daimî Temsilcisi hemşerimiz Faruk Kaymakcı 2022-2023 Kastamonu 1.Amatör liginde Şampiyon olan Tosyaspor’u yayınladığı mesajla tebrik ederek Bölgesel Amatör Lig (BAL) liginde başarılar diledi.

Uzun yıllar Dışişleri Bakan Yardımcılığı ve Avrupa Birliği Başkanlığı yapan Tosyalı hemşerimiz Faruk Kaymakcı www.tosyahaberleri.com haber sitemiz aracılığı ile başta Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ve Tosyaspor kulüp başkanı Sefa Abayın’ı ve onların nezdinde Tosyaspor yönetimini, teknik kadrosunu futbolcuları vede özellikle Tosyaspor taraftarını tebrik ediyorum dedi.

Tosyaspor taraftarlığını her platformda gündeme getiren özellikle Avrupa’daki mevki daşları ile yaptığı ikili görüşmelerde Tosyaspor taraftarı olduğunu söyleyen ve meslektaşlarına Tosyaspor atkısı hediye eden Faruk Kaymakcı Tosyaspor’un sesini her yerde duyuruyor.  

AB Nezdinde Türkiye Daimî Temsilcisi hemşerimiz Faruk Kaymakcı 2023 -2024 sezonunda Tosyaspor’u BAL liginde görmek istediğini ve taraftar olarak her zaman desteğinin yanlarında olduğunu söyleyerek Tosyaspor’a başarılar diledi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner291

banner307