TOSYA'DA GALATASARAY ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI

Pazar akşamı saat 20:00'da Sivas spor'u evinde konuk eden Galatasaray lig bitimine 2 hafta kala 19. Şampiyonluğunu Sivas Spor'u 4-2 yenerek ilan etti.


buraya tıklayınız

ŞAMPİYONLUK GÖRÜNTÜLERİ 1. BÖLÜM >

ŞAMPİYONLUK GÖRÜNTÜLERİ 2. BÖLÜM >

ŞAMPİYONLUK KUTLAMA FOTO GALERİ >


Maçın uzatma dakikalarını beklemeden Yüzlerce Galatasaray Taraftarı araçlarla, bayraklarla Cumhuriyet meydanına akın ettiler. Maçın bitiş düdüğü ilede Tosya'da tam bir kutlama şöleni yaşandı. Son edinilen bilgiye göre 300 araçlık konvoy deyim yerinde ise Tosya'nın altını üstüne getirdi.

Konvoy dışında kalan diğer Tosya'lı Taraftarlar ise Meydanda konvoyu izleyerek Şampiyonluk tezahüratları atarak eşlik ettiler. Trafik ve Asayiş ekipleri ilçede yol güvenliği alarak meydanda bulunan 200 kişilik taraftar grubuna yoldan geçen konvoylara dikkat etmelerini yola çıkmamalarını istediler.

Tosya'da bugüne kadar hiçbir taşkınlığa ve olaya karışmayan Galatasaray Taraftarları sağduyulu şekilde Şampiyonluğu doyasıya yaşadılar. Konvoy bitiminde ise taraftarlar toplanarak Atatürk Heykeli önünde dakikalarca koro halinde şampiyonluk şarkılarını söylerek sevinç gösterilerinde bulundular.

Küçük büyük tüm Tosya'lı Galatasaray Taraftarları şampiyonluk kutmalarının ardından olaysız bir şekilde dağıldılar.

Tosya'da yapılan şampiyonluk kutlamalarına ait çok özel video görüntüleri gün içerisinde tosyahaberleri.com farkı ile servis edilecektir. Haberi ve sitemizi tekrar ziyaret ediniz.

Tosyahaberleri.com olarak Galatasaray Spor Klübünün 19. Lig Şampiyonluğunu kutluyor, Başarılarının devamını diliyoruz.Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2013, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER