Tosya Sentetik Çim Saha Etrafında Tomruk Rezaleti

banner294

Tosya Sentetik Çim Saha Etrafında Tomruk Rezaleti

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

Kastamonu´nun Tosya ilçesi Sentetik Çim Saha çevresinde ve seyirci giriş kapısının etrafında bulunan çirkin görüntüleri görenleri utandırıyor.

Marangozlar Sanayi sitesi mevkiinde yer alan Tosya Gençlik Spor İl Müdürlüğüne bağlı Sentetik Çim Saha sınırları içinde yer alan bölgede gelişigüzel yığılmış ve dağılmış tomruk yığınları vatandaşların tepkisine neden oluyor. Özellikle seyirci tribünlerinin bulunduğu alanın çevre düzenlemesinin yapılmamış olması ve seyircileri giriş yaptığı kapı etrafına gelişigüzel yığılmış tomruklar çevre görüntü pisliğine neden olurken yığılı tomrukların her an yıkılma tehlikesi olması vatandaşların can tehlikesine sebep oluyor.

Hafta sonu U-11 Kastamonu Ligi maçlarının oynandığı Tosya Sentetik Çim sahaya il merkezinden ve ilçelerden çok sayıda U-11 Futbol takımı ve aileleri misafir olarak geldi. Maçların başlaması ile tribündeki yerini almak isteyen aileler giriş kapısının etrafındaki pis görüntülere şahit olarak ‘’Rezalet ‘’yorumunu yaptılar.

Gördükleri ve yaşadıkları karşısında çok şey söylemek istediklerini ifade eden aileler ‘’ Bu görüntü ilçenize yakışmıyor. Yetkilerin bir an önce bu duruma el atarak Seyir girişlerinin yapıldığı bu alanda çevre düzenlemesi yapması gerekmektedir’’dediler.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 23:35

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
topçu binbaşı fuat
topçu binbaşı fuat - 3 yıl Önce

memlektte bir köy yollarıyla ilgilenemeyen zayıf bir ilçe idaresi var.köylerin yolları harap olmuş,heyelanlar çirkin görüntü oluşturmuş kimin umrunda.yetkillerin köylerden ve köy yollarından haberleri yok galiba.maalesef bir çok köyü gezdik ama gel gelelim köylere ne hizmeti,köylere eziyetten başka bir şey gelmemiş gördüğüm luzum üzerine..

Necati ABACI
Necati ABACI - 3 yıl Önce

Marangoz esnafı ekonomik olarak doğal kurutma amaçlı kurutma için sentetik saha dışında kurutmaya çalışıyor. Spor yapmaya da bir etkisi ve zararı yok.

GAZİ
GAZİ - 3 yıl Önce

NE YAPSIN VATANDAŞ

istanbuldan tosyalı
istanbuldan tosyalı - 3 yıl Önce

Marangoz oda başkanı bir el atıversin gari

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298