Tosya'da Futbolun Resmen bittiği gün

Geçmiş yıllarda BAL'da mücadele eden takım bu sene 1.Amatör lige bile katılmıyor

Tosya'da Futbolun Resmen bittiği gün
banner278
2016-2017 Amatör Futbol Sezonunda mücadele edecek olan kulüplerimizin katılmayı taahhüt ettikleri kategoriler belli oldu.

2016-2017 Futbol Sezonu hazırlıklarına Futbol İl Temsilciliğince başlanılmış bulunulmaktadır. Futbol İl Temsilciliği  İlimizde bulunan faal spor kulüplerine bir yazı göndererek 2016-2017 Amatör Futbol Sezonunda hangi kategoride liglere katılmak istediklerini 8 Ağustos 2016 tarihinden önce Futbol İl Temsilciliğine göndermelerini istemiştir. Amatör Kulüplerimizin hangi liglere katılacaklarının belirlenmesinden sonra 2016-2017 Amatör Futbol Sezonunun ilk teknik toplantısı 12 Ağustos 2016 Cuma günü toplantı salonunda yaptı.

2016-2017 Amatör Futbol Sezonunun ilk teknik toplantısında 1. Amatör Küme Büyükler, 1. Amatör Küme U19, U17,U15 ve U14 Liglerinin statüleri belirlenecek ve fikstür Kuraları çekilecektir.

9 takımın mücadele edeceği Kastamonu 1.Amatör lige katılacak takımlar

Orman Spor
Yol Spor
Çatalzeytin Spor
Cide Belediyespor
Taşköprü Spor
Daday Belediyespor
İnebolu Spor
Seydiler Spor
Araç Spor

2 sezon önce Bölgesel Amatör Ligde Kastamonu'yu temsil eden Tosya Belediyespor'un devri sonrası yaşanan gelişmeler ve sonuçlar Tosya'da Futbolu bitirme noktasına getirdi.Kastamonu Futbol il temsilciliği yetkilileri Tosya'yı temsilen bir takımın 1.Amatör ligine katılmamasını hayret ve şaşkınlıkla karşılatıklarını ifade ettiler.


Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
kadir
kadir - 6 yıl Önce

tosyanın zenginleri daire yapsın bol bol % 60 kazansın Elini taşın altına koymasın ben evladımı göndermek istediğimde tosya spor a 600 tl para isteniyor kaç aile verebilir belki yetenekli benim çocugum yada yetenekli bir çok çocuk var maddi kaynakları iyi belirlemek alzım herkes taşın altına elini koymalı

YALNİZ KURT.
YALNİZ KURT. - 6 yıl Önce

Kastamonu il temsilcilerinin hayret ve şaşkınlık içinde olmalarına gerek yok TOSYA Yi üvey evlat olarak gördük lerini birkezdaha hatır latiriz saygılar Amama biz bize yetersiz inşAllah TOSYA Halkı olarak TOSYA sporu Tekrar kazandırılacaktır tır inşAllah. ben TOSYA spor Taraftarı YALNİZ KURT.

SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif