TOSYA'DA AMATÖR SPOR HAFTASI SESSİZCE KUTLANDI

banner294

banner303

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde Amatör Spor Haftası kutlamaları sessiz ve sönük bir şekilde kutlandı.

Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail Kesgin tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile törenler başladı.

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü törende yaptığı konuşmada, Amatör Spor haftasının anlam ve önemine değinen konuşma yaptı.

Çelenk sunma ve yapılan konuşmaların ardından çok az sayıda sporcu ve öğrencinin katııldığı ve ilçe protokolünden az sayıda katılımcının bulunduğu kortej yürüyüşü yapıldı.

Çevrede bulunan vatandaşların ilk başta yapılan kortej yürüyüşünün ne olduğunu merak ettikleri görüldü.Gazetecilerin Amatör Spor haftası etkinlikleri kapsamında gençlik yürüyüşü olduğunu söylemeleri karşısında.Neden sessiz yürüyüş yapıyorlar.Marş söylemiyorlar,önceki yıllarda daha heyecanlı kutlamalr yapılırdı dediler.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Küstürülen Genclik...
Küstürülen Genclik... - 13 ay Önce

Evet sessiz ve sönük bir kutlama oldu.Neden ?? Genclik spor yetkililerine soralım burdan ? Kaç tane amatör spor kulübü var tosyada ? Acaba haberleri var mi ? Varsayalım kac tane olduğunu biliyorlar hangi kulübe böyle bir yürüyüşün ve ya etkinliğin yapılacağına dair bilgi verilmiş davet edilmiş? Tüm il ve ilçelerde bu haftaya ozel yarışmalar etkinlikler sohbetler yürüyüşler düzenlenirken Tosya da ne yapılmış? Bırakalım bu haftayı Tosya da bu zamana kadar spor faaliyeti etkinlik yarışma olarak ne yapılmış? Bunların cevabını alabilirsek neden sessiz ve sönük bir kutlama yapıldı sorusunun cevabını bulmuş oluruz..

Mehmet Ilgaz
Mehmet Ilgaz - 13 ay Önce

Spor müdürü milli eğitim müdürü amatör olunca spor da amatör kalır

SIRADAKİ HABER

banner291

banner298