Tosya Belediyespor Yaz Futbol Okulu Kayıtları Başladı

BAL ( Bölgesel Amatör Lig)’de 3. Sezonuna giren ve hedefini 3.lig olarak belirleyen Tosya Belediyespor’da transferde hareketli günler geçirirken, diğer yandan ilçe gençlerimize eğitim vermeyide unutmuyor.

Tosya Belediyespor Yaz Futbol Okulu Kayıtları Başladı
banner278

buraya tıklayınız

Bu kapsamda Yaz Futbol Okulunu faaliyete geçiren temsilcimizde 4 yaş kategorisinde (2001-2002-2003-2004 doğum tarihliler) kayıtlara başlamıştır. İki grup halinde olacak çalışmalarımız her bir grup için 25 sporcuyla sınırlıdır. Öncelikle Temmuz ve Ağustos aylarını kapsayan futbol okulu haftanın 4 günü faaliyetlerine devam edecektir. Kayıtlarımız 4 Temmuz 2013 tarihine kadar sürecektir. 6 Temmuz başlangıç tarihimizdir.

İlçe gençlerini spora yönlendirme amacı güden futbol okulumuzda deneyimli antrenörlerimizle birlikte, çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunacağız. En değerli varlığımız olan çocuklarımızın topluma faydalı gençler olarak yetişmesi için oluşturduğumuz futbol eğitim programı “ iyi futboldan önce sağlıklı ve ahlaklı bireyler” yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu kapsamda ilçemiz gençlerinin okul havasında eğitim alacağı ve kendilerini geliştireceği futbol okulumuza kontenjanlarımız dolmadan kayıtınızı yaptırın.

 

 

Bilgi ve müracaat için:

-Tosya Belediyesi Tahakkuk Servisi ya da

-Serkan Ertaş – Tosya Belediyespor Alt Yapı Antrenörü

  0 543 259 86 86

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2013, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER