Seyirciyi Tel Örgüye Mahkum Edemezsiniz.

banner294

Tosya Belediyespor Teknik direktörü Nezir Öztürk kritik Sorgun Belediyespor maçı öncesi www.tosyahaberleri.com haber sitemize yaptığı flash açıklamalarla taraftara sahip çıktı.

Haber : Sedat Ağacıkoğlu
              Alaattin Keşoğlu


Nezir Hoca www.tosyahaberleri.com haber sitesi ulusal ajans muhabirleri Sedat Ağacıkoğlu ve Alaatin Keşoğlu’nun sorularını yanıtladı.

Özellikle Tosya İzzet Aksalur Stadyumunda yapılan Tel örgü olayına çok sert tepki gösteren Teknik direktör Nezir Öztürk  Bölgesel Amatör ligde çok zor şartlarda mücadele ettiklerini  maçları kazanmak için her şeyden çok taraftar desteğine ihtiyaç duyduklarını söyledi.

Şehir stadyumunda yapılan tel örgü çalışması yeni yeni  kazanmaya çalıştıkları taraftarın bu sayede küstürüldüğünü söyledi.

Nezir Öztürk hoca Tel örgüler konusunda flash açıklama yaparak ‘’ Emniyet tedbirleri böyle tel örgü ile veya başka tedbirlerle alınamaz seyirci gerekirse bu tel örgüyü yıkar; ben bunu kesinlikle kabul etmiyorum ‘’ dedi

Nezir Hoca bu hafta oynayacakları kritik maç öncesi taraftara sahip çıkarak tüm futbolseverleri Pazar günü saat 13:30 ‘ da Tosya İzzet Aksalur stadyumunda oynanacak olan Tosya Belediyespor – Sorgun Belediyespor maçına davet ett.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2013, 23:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298