Saldım Çayıra Mevlam Kayıra

Tosya İzzet Aksalur Şehir Stadyumunda çalışmalar son hızı ile devam ediyor.Bal liginin başlamasına kısa bir süre kala stadyumda güçlendirme çalışmalarının sonuna gelindi.


buraya tıklayınız

www.tosyahaberleri.com Tosya İzzet Aksalur Stadyumunda yapılan çalışmaları yerinde görmek için gittiğinde adeta şok görüntü ile karşılaştı.Stat  adeta hayvanlara otlak yeri olmuş idi.

 

Tosya İzzet Aksalur Şehir Stadyumunun bu son durumu sporseverler tarafından hayret ve üzüntü ile karşılandı.


 

Ayrıca son günlerde Tosya Belediye Başkanlığının ve  Belediye Meclisinin 07/06/2012 Tarih ve  84 Sayılı kararı gereğince almış olduğu karar ile 31.Ekim 2012 tarihine kadar  ilçe imar sınırları içinde Küçükbaş ve Büyükbaş hayvan beslenmesi yasaklanmıştır.


 Geçimini hayvancılık ile sağlayan vatandaşlar hayvanları otlatmak için ilçenin en yeşil ve en düz alanı olan Tosya Şehir stadyumu hayvan besleyenler için otlak yeri durumuna gelmiştir.

S.A (Habertürk-Tosya )

 

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2012, 12:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
serkan
serkan - 9 yıl Önce

inekler sahaya maç yapmak için çıkmışlardır belki !!!!!

yılmaz kaymak
yılmaz kaymak - 9 yıl Önce

ilçe gençlik ve spor müdürlüğünün yeni gübreleme, biçme ve sulama ekipmanlari. memleketimize hayırlı olsun...

Mehdi
Mehdi - 9 yıl Önce

tabiiki bunun açıklaması yapılmalı. ancak bu haberi yapan arkadaşları tebrik etmeden geçemeyeceğim. bu haber tosya sporu ve futbolu için çok önemli!!!

herkes spor yapar
herkes spor yapar - 9 yıl Önce

spor yapmak herkesin hakkı.:)

Ahmet sirkeoğlu
Ahmet sirkeoğlu - 9 yıl Önce

ilçe spor müdürümüzden bu laubali davranış,başıboşluk dikkatsizlik ve görev başında bulunmama hakkında acilen açıklama bekliyoruz.yılmazada katılıyorum aynen

T.ÇOBAN
T.ÇOBAN - 9 yıl Önce

rbu inekleri stadyumda otlatmaya kalkan topluma ve spor camiasina saygili zati muhterem kim acaba? memlekette hayvan otlatacak bir burasi mi varki hayvanlari stadyuma salmiş. ilgili hayvan sahibini kiniyorum.
yetkili kurumlarda bu durumdan kendilerine bir pay çıkarıp, tosya gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürlüğüne yeteri miktarda personel takviyesi yaparlar umarım!....

Gerçekçi
Gerçekçi - 9 yıl Önce

gerçekten çok önemli bir haber. acar bir gazeteci iyi yakalamış. ya bunada şükür. yeni müdür gelene kadar spor yapmak için bırakın insanları otlamak için hayvanlarda girmiyordu stada. demekki gelişme var.

yılmaz kaymak
yılmaz kaymak - 9 yıl Önce

ilçe gençlik ve spor müdürlüğünde görevli personelleri kendi alanlarına bakmak ve beklemek yerine okul bekçiliğine gönderirseniz sonuç böyle olur arkadaşlar...


SIRADAKİ HABER