Başkan Volkan Kavaklıgil’den 50 Milyonluk Kapalı Spor Salonu Müjdesi

banner294

Başkan Volkan Kavaklıgil’den 50 Milyonluk Kapalı Spor Salonu Müjdesi
banner278

buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) –   Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğiyle Tosya ilçesine Kapalı Spor Salonu kazandırılacağı müjdesini paylaşan Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgi, projenin ihale işleminin tamamlanmasıyla birlikte çalışmaların kısa sürede başlayacağını bildirdi.

İlçe halkına ve gençlere yönelik sosyal projeleri ilçeye kazandırmayı sürdüren Tosya Belediyesi; nüfusun en yoğun olduğu Bahçelievler mahallesine Kapalı Spor Salonu kazandırıyor.

Sosyal medya hesabından Projeyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Tosya Belediyesi Başkanı Volkan Kavaklıgil, gençlerin spora yönelmesine büyük önem verdiklerini vurgulayarak, "Tosya’da vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerini yerine getiriyoruz. Tosya ilçesi için önemli bir projeyi daha hayata geçiriyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile birlikte Bahçelievler Mahallemize yaklaşık 50 milyon değerinde kapalı alanda bir spor salonu kazandıracağız. Projemiz hazır ve ihalenin ardından çalışmalara başlayıp kısa sürede hizmete sunacağız. Bu proje ilçemizde önemli bir eksikliği gidermiş olacak, kapalı spor salonumuz şimdiden gençlerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun" ifadelerine yer verdi.

Başkan Volkan Kavaklıgil ayrıca projenin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyen geçen Gençlik ve Spor Bakanı Dr Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve hemşerimiz Dışişleri Bakan Yardıcısı Faruk Kaymakçı'ya teşekkür etti

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yayla kızı
Yayla kızı - 5 ay Önce

Sanki kendi yapmış hakkımızı helal etmiyoruz başkan adam kayırma sende torpil sende tosya da ilerleme yok

Gurbetçi
Gurbetçi - 5 ay Önce

Sayın başkan verdiğin sözleri böyle mi tutuyorsun sen 2 ay önce toki teslim edilecek dedin hala bekliyor millet. Şu an hem kira hem taksit ödeyen vatandaş lar var. Kış geldi hala taşınamadilar. Yapmayın böyle insanları mağdur edip yarın da gelip oy istersiniz istemeye yüzünüz olsun.

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 5 ay Önce

Değerli Belediye Başkanım Tosyamıza güzel eserler kazandırıyorsunuz dualarımız sizinle Tosya Yeni Suluca mahallesinden selam ve sevgiler gönderiyoruz

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307