YÜKSEL AYDIN CHP VE İYİ PARTİYE YÜKLENDİ

banner315

banner322

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2022, 19:07

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 1 yıl Önce

2014 de peşmerge zafer işareti yaparak Kobaniye vatan topraklarımızdan geçti. O zaman asabınız bozulmadı mi sayın Aydın?

2019 seçimlerinde terorist basinin kardeşi devlet kanalına çıkarıldı oy istetildi. Yine terorist basinin mektubu bir akademisyene okutuldu haber kanallarından canlı verildi. O zaman asabiniz bozulmadı mi sayın Aydın?

Ulke sınırları yol geçen hanına döndü. 10 milyon üstü ne idüğü belirsiz göçmen var. Ülkenin etnik yapısı catirdadi milliyetçilik kalmadı. Asabınız bozulmadı mi sayın Aydın?

Beytul Mal hovardaca talan edildi. Devlet kurumları liyakattan uzak dayı kuzularina emanet edildi. Enflasyon işsizlik şaha kalktı. Bu zaman asabiniz bozulmadı mi sayın Aydın?

Tosya ile ilgili en basitinden rekor oy bekliyorsunuz ya. Nerden geliyorsunuz bilmiyorum ama il yolumuz dağ yolundan hallice. Senelerdir yapılmıyor. Virajlarina çukurlarına bakıp da asabiniz bozulmuyor mu sayın Aydın?

Hüseyin Töl
Hüseyin Töl - 1 yıl Önce

Sen git kendi çöplüğünde öt

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Bunu muhattap alan kim.

Bilim
Bilim - 1 yıl Önce

Teneke bu adam.

Oğuzhan
Oğuzhan - 1 yıl Önce

MHP nin oy törpüsü bu herif

Vatanperver
Vatanperver - 1 yıl Önce

Bu adamı Tosya ya getirip konuşturuyorlarla. Derebeyimisin kardeşim sen. Mhp bu kafa ile baraj, insede altında kalacak merak etmeyin.

A
A - 1 yıl Önce

Tayyip Erdoğan sen çok büyük bir lidersin. Kim sana düşman olsa onu yanına çekersin o senin dellalın olur o kendini senin için çığırtkanlık yapar halde bulur.

soner
soner - 1 yıl Önce

kesin seçimlerde aday olacak. yol yapıyor şimdiden başındaki adama...


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307