YENİDEN REFAH PATİSİ TOSYA'DA GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

banner294

YENİDEN REFAH PATİSİ TOSYA'DA GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Birol Öztürk ve İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Ceyhun Özelçi Tosya’da esnaf ziyareti yaptı.

Halkın dertlerini sıkıntılarını dinlemek ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla ilçemize gelen Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Birol Öztürk ve İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Ceyhun Özelçi esnaf ziyaretinde bulundu.Ziyaretlerde esnaflarla sohbet eden Başkan Yardımcısı Birol Öztürk, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın selamlarını iletti.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Tosya İlçe Başkanı İbrahim Demir; “İstanbul İl Başkan Yardımcı Birol Öztürk, il yönetiminden Ceyhun Özelçi ve ilçe teşkilatımızla birlikte Tosya’da esnaf ziyaretleri yaptık Dr. Fatih Erbakan’ın selamlarını ilettik.Bugün Ak Partilisinden MHP’lisine kadar herkesin yoğun teveccühüyle karşılaştık.İnşallah milli görüş ilk seçimlerde iktidara gelecek ve 54 Erbakan hükümetindeki gibi yeniden bolluk ve bereket getirecek” diye konuştu.

Ziyaretlerde Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Birol Öztürk’e; İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Ceyhun Özelçi, Yeniden Refah Partisi Tosya İlçe Başkanı İbrahim Demir ve ilçe teşkilat üyeleri eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2022, 19:42

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
101
101 - 7 ay Önce

Bugünki gezi ile 100 oyu 101 yapamamislardir. Güldürmeyin Allah aşkına

102
102 - 7 ay Önce

sonradan kurulan partilere oy verip böldürmeyiz oyumuzu iktidara en yakın parti tercihimiz olacaktır işAllah

Tosyalı
Tosyalı - 7 ay Önce

101 kullanıcı sen daha çok beklersin millet sizin gibilere artık inanmıyor ekmek alacak parası yok siz rant peşindesiniz Allah a vereceğiniz hesabı düşünün siz

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307