YENİDEN REFAH PARTİSİ TOSYA İLÇE BAŞKANI İBRAHİM DEMİR İLÇE GÜNDEMİNE DAİR BOMBA AÇIKLAMALAR

banner294

banner303

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya İlçesi Yeniden Refah Partisi Tosya İlçe Başkanı İbrahim Demir parti binasında yaptığı açıklamada son günlerde ilçe gündeminde sürekli tartışılan Organize Sanayive diğer konularda değerlendirmede bulundu.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ak Tosya
Ak Tosya - 9 ay Önce

Sayın Başkanım siz bu işi bırakın bence.
Varan 1: Biz yapılan iyi işlerle ilgili tebrik ediyoruz dediniz. şimdiye kadar yapılan işlerle ilgili hangi Ak partili veya Mhp'li yi arayıp teşekkür ettiniz. Biz mi görmedik. Yalan söylemeye gerek yok.
Varan 2: ilçe milli eğitim tarafından başlatılan projeyi kim yapıyor veya yaptırıyor. Chp'mi? HDPmi? Bu proje 1000 anaokulu projesi diye başlatılan ve yine Ak Parti tarafından tüm Türkiye'de başlatılan bir proje olup 2 adet Anaokulu'da Tosya düşen bir projenin sonucudur. Yani yapan Ak partidir. MiIli eğitimin projesidir diyorsunuz ama milli eğitimin başındaki bakanın Ak partili olmadığını düşünüyorsunuz zannedersem.
Varan 3: Tosya'ya bir hizmet gelecekse Zaten Ak parti getirmek zorunda diyorsun. Böyle bir zorun luluk varsa onun reklamını yapmak kadar doğal bir durum olamaz. siz yapacağınız hizmetleri hiç anlatmayın o zaman. Resmen yapın ama anlatmayın diyorsunuz. Emredersiniz. Biz anlatmayalım, başkaları sahiplensin.
varan 4: Başkanımız akıllı adam vesselam. Sizin bu videonuz gece saat 12'de yayın lanmış. ilce başkanımız 8-10 arası canlı yayındaydı. Geleceği görmüş ve size orda cevap vermiş. Ne demiş ? Biz bizden önce ki başkanlarımızın yaptığı girişimleri sonuçlandırıyoruz demiş.Ve gittiği bütün kurumlar daki yaptığı görüşmelerin sonucunda talep lerimizi ilettik , takipçisi olacağız demiş. yaptık dememiş. Kendi adına ben yaptım da dememiş. Takip etmediğiniz burdan belli zaten. Başkalarının lafıyla iş yapmayın. Araştırın.
Varan 5: ilçe başkanımızın yaptık (Yaptım demiyor) dediği her işte MHP belediye başkanı kendisinden daha önce sosyal medyada bu haberleri vermiştir. Elinizin altında telefon ve facebook. Eğer açıpta baksaydınız bu kadar gaflete düşmezdiniz.
Varan 6: Yaklaşık 2 yıldır yatıp yatıpta başkanımız sahalara çıkınca neden esnaf ziyaretlerine başladınız.
Varan 7: Hem Ak parti yapacak, lütüfmü yapıyor diyeceksiniz. Hem de biz yaptık (Ben değil) diyen adama niye MHP ne yarışan giriyorsun diyeceksin. Yatmasını bekliyorsun.
Varan 8: Topu topu 5 dakika konuşmuzsunuz. Konuşmanızın çoğu yerinde kendiniz ile çelişmişsiniz.
Başkan sen bu işi beceremiyorsun. Adam 2 ayda senin yaklaşık 3 yılda yaptığın aktivitenin 10 katını yaptı. Sen bu isi bırak. 5 dakikalık konuşmada bile pot üstüne pot kırmışsın.

İSMAİL ÖZDEMİR
İSMAİL ÖZDEMİR - 9 ay Önce

İbrahim bey' e aynen katılıyorum. Yeterli Tosya' miza hizmet gelisinde, Tosya' mız hizmet görsün. Tabandaki bu çekişmelerin birliğe ( ittifaka) zarar verir.

Ak gençlik
Ak gençlik - 9 ay Önce

Tosya organize sanayi müdürü Nihat Küçük Kasap organize sanayideki fabrika sahiplerine zülümden başka birşey yapmıyor. Hiçbir fabrikanın tapusunu vermeme çabasında,derdide şu tapuların hepsi alındığında organize sanayi yönetimi asıl sahiplerine iş adamlarına devrediliyor,buda işine gelmiyor. Nihat Küçük kasap 71 yaşında 65 yaş üzerinde aynı gün aklı melekeleri yerinde raporu almadan tapu verilmediği güzel ülkemde 71 yaşında birinin ne işi var osb nin başında. Bakanlığın kendi haberleşme agı varken her hafta sonu bakanlığa birşey soracağım bahanesi ile kendine yol harcırahı yazdıran ve kızını ziyarete giden bir başkan. Türkiyede 65 yaş üzeri kamu görevlisi çaluştırılması yasaklen sorf eaki ak parti ilçe başkanlığı yaptı diye liyakatsiz yaş haddini doldurmuş kişilerin buraları işgal etmesi doğrumu. Organizede bir anket yapın Osb müdürü Nihat küçüklasaptan memnun olan varmı.

Siyaset meydanı
Siyaset meydanı - 9 ay Önce

Bu iki Parti'nin sidik yarışı bitmez YRP ye başarılar dileriz

Tosya
Tosya - 9 ay Önce

Ak Tosya sen bu ülkeyi akp nin beyliği mi görüyorsun biz seçtik bize hizmet edin diye yok siz kendinizi dokunulmaz zannediyorsunuz ilk seçimde göreceksiniz...

Yorumcu
Yorumcu @Tosya - 9 ay Önce

Görelim neyi göreceksek.

Emre
Emre - 9 ay Önce

Sayın Başkan çok önemli bir noktaya değinmiş aslında. Bunu eleştirmeyi başka bir siyasi partinin başkanı olarak değilde içimizden bir vatandaş olarak değerlendirmemiz lazım. Her noktada yarış içerisinde değilde birlik beraber içerisinde olmanızı memleket adına temenni ederiz. Yeni başkanın heyecanını görüyoruz lakin birazda ayakların yere basması lazım.

Mal sahibi mülk sahibi hani bunun ilk sahibi
Mal sahibi mülk sahibi hani bunun ilk sahibi - 9 ay Önce

Kaçırdığınız bir konu var. Konuşmaların ikisini de dinlemedim, siyasetten hazmetmem, vaktimi de öyle şeylere harcamam. Fakat ortada yenen bir hak söz konusu olduğu için müdahil olmak durumunda kaldım. ORGANİZE SANAYİ İÇİN ORMANDAN ÇIKARILAN ALANDA HİÇ BİR SİYASİNİN ZERRE EMEĞİ YOKTUR. BİZZAT MÜDÜR BEY NİHAT KÜKKASAP'IN 3 YILDIR UĞRAŞTIĞININ VE ŞAHSİ EMEĞİ İLE NETİCE ALDIĞININ 1.DERECE ŞAHİDİYİM. MUHATAP OLMAMAK İÇİN, "MİLLET FAYDALANSIN DA KİMİN YAPTIĞI ÖNEMLİ DEĞİL" ZİHNİYETİNDE BİR İNSAN OLDUĞU İÇİN SESİNİ ÇIKARMIYOR. Hazıra konmayı seversiniz tabi

SIRADAKİ HABER

banner291

banner298