YENİDEN REFAH PARTİSİ TOSYA İLÇE BAŞKANI İBRAHİM DEMİR BASIN AÇIKLAMASI

banner294

YENİDEN REFAH PARTİSİ TOSYA İLÇE BAŞKANI İBRAHİM DEMİR BASIN AÇIKLAMASI
banner271

buraya tıklayınız

BASIN AÇIKLAMASI

Yeniden Refah Partisi Tosya İlçe Başkanı İbrahim Demir, son günlerde Kastamonu ve Tosya gündemini oldukça meşgul ve rahatsız eden Ak Parti İlçe Başkanlığının öncelikli bir sorun olarak gördüğü Tosya’ya Cezaevi talebi konusunda yazılı açıklama yaptı. İbrahim Demir: “Tosya’da telefonla iş bitirme tiyatrosuna son verilsin artık” dedi.

İlçee Başkanı İbrahim Demir yaptığı basın açıklamasında: “ Ne yazık ki rahmetli Erbakan hocamızın ağır sanayi hamlesi ve binlerce fabrikayı 3-5 müteahite peşkeş çekip yerlerine AVM yapan anlayış bugün ilçemizde Cezaevi müjdesi vermeye kalkıyor.ve Ak Parti Tosya ilçe teşkilatı bunu sevinçle karşılıyor.

Aziz milletimize milli görüş sözü veriyoruz;sizinle sizden görünüp bu ülkenin kaynaklarını imtiyazlı holdinglere aktarıp Rahmetli Erbakan hocamızın yaptığı fabrikaları özelleştirip bu milletin alın teri ile kazandığını sömürerek sosyal yardıma muhtaç hale getiren bu sistemi engelleyip önce millet diyen sislemle değiştireceğiz.

Ak PArtiKastamonu milletvekili Hakkı Köylü’nün geçtiğimiz günlerde Tosya ilçe teşkilatı ziyaretinde ilçe başkanı Hasan Mete Dikişci’nin cezaevi talebi doğrultusunda Sayın Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı arayıp Tosya ilçesine cezaevi sözü alması zihinlerin ne derece gerçeklerden uzaklaştığını göstermektedir.Vatandaşımızın her gün zamlarla ve ekonomik krizle boğuştuğu ve bri telefon ile çözülen Tosya Devlet Hastanesinde yaşanan sorunların devam ettiği.doktorun olmadığı hastaneye verilen B sınıfının akibetinin belli olmadığı bu dönemde Cezaevi açılması muhabbeti nereden çıktı.Yeniden Refah Partisi Tosya ilçe Başkanlığı olarak artık bir telefonla iş bitirme tiyatrosuna son verelim ve ilçemizin gerçek sorunları ile ilgilenelim.

ŞİMDİ Ak Parti ilçe Başkanı Hasan Mete Dikişci’ye teşkilata sormak isteriz;

1: Aylar öncesinden Sayın İçişleri bakanı Süleyman soylu’nun Bozkurt ilçesi ziyaretinde bir telefon ile müjdesini vermiş olduğununz Tosya Devlet Hastanesinin sorunları çözüldümü? Yine birkaç hafta önce yaptığınız açıklamada Hastanenin B sınıfına geçmesi hemen öyle birkaç ayda olacak iş değil en az 1 kaç seneyi alır yönündeki açıklamanız ne derece gerçeği yansıtıyor? Biz araştırdık ki bizimle aynı nüfusa sahip Boyabat Hastanesi C sınıfından B sınıfına geçiş süreci ve hastanenin eksiklerinin tamamlanması 6 ay gibi kısa sürede tamamlandı.Şimdi Tosya Devlet Hastanesinde bu süreç niçin 1 kaç seneyi bekliyor ?

2: Tosya Toki konutlarında yaşanan sıkıntılar nedir.3.Toki konutlarından hak sahlğlerine devri Temmuz ayında olması gerkirken Kasım ayını yaklaştığı bu günlerde Toki konurları hak sahiplerine neden teslim edilmedi.Ayrıca Cumhurbaşkanımızın açıkladı Sosyal Konut müdesinde Tosya ilçesi 4.Toki olarak yer almadı.Açıklamalarda Üç Olukları Orman deposu hep gündemde tutuluyor son durum nedir?

3: Tosya Organize sanayinin genişletilmesi yönünde gelişmeler nedir.Mahkeme süreci ve Kamulaştırma süreci nedir? Tosya Organize sanayinin genişleme sürecünin 3-5 yılı bulacağı yönünde açıklamalar ne derece gerçeği yansırmaktadır.?

4- Tosya ilçesinin en büyük sorunu durumuna gelen ve son günlerde okul çağına kadar inen Uyuşturucu konusunda yaptığınız ziyaretlerde Tosya ilçesine Narkotik Şube kurulması yönünde yapmış olduğunuz açıklamaya rağmen Narkotik şube neden açılmadı ?

Cezaevi konusunda son olark şunu ifade etmek isteriz; Tosya ilçesi sanayi ve ticarette hedefleri olan bir ilçemiz. Sayın Köylü’den Tosya’ya cezaevi istemiş olması memleketin gerçek sorunlarından haberdar olmadığını göstermektedir. Hakkı Köylü’nün okul arkadaşı Adalet bakanından teyammülere uymayan bir şekilde istemesi bunun ardından salonda bulunan Ak Parti Tosya ilçe teşkilatının ve başkanının büyük bir keyifle bu komediyi alkışlamasını anlamakta zorluk çekizyoruz. Yeniden Refah Partisi Tosya İlçe Başkanlığı ve teşkilatı olarak AK Parti İlçe başkanı ve Teşkilatına artık bu telefon ile iş bitirme ve müjde verme Tiyatrosuna son vermesini ve halkımızn gerçek sorunları ile ilğilenmesi çağrısında bulunuyoruz.

YENİDEN REFAH PARTİSİ TOSYA İLÇE BAŞKANLIĞI

İBRAHİM DEMİR

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerim keles
Kerim keles - 6 ay Önce

Sayın ibrahim bey siz neyin peşindesiniz cami yemi yoksa kiliseye mi su çekiyorsun eğer camiye su çekerseniz cami halkından olursun kiliseye su çekiyorsan kilisenin kapısında olursunuz on ce Rahmetli Erbakan hocayı anarken tüm yeniden refah parti mensupları tövbe istiğfar etmeleri gerek cun ki sizlerin politakası hocamın hic bir politikasının yanın dan gecmemiş sizin manidar açıklamalarınız 6 artı bir masanın ekmeğine yağ sürmek biz de onların yanındayız demektir rahmetli hocamızın kemikleri sizlatirsiniz

Öneri Gönder
Öneri Gönder @Kerim keles - 6 ay Önce

20 yıldır ahlâkî kalkınmaya ve manevi kalkınmaya değer ve önem vermiş olsalar idi, ahlâkî kalkınma için gerekli önlem ve tedbirleri almış olsalar idi cezaevi yatırımını pardon yapılışını ilçeye şimdi müjde olarak vermemiş olurlardı.

YasCam
YasCam @Kerim keles - 6 ay Önce

Şu kemik edebiyatını bırakın artık. Adam rahmetli olmuş, mezarda adama takla attırıyorsunuz.

adem
adem - 6 ay Önce

belediye başkanı cezaevini çok istiyor. ilçede ağustos da kaç kişi üniversiteye yerleşti. sorsan sayıyı bilmez belediye başkanı. hakkım haram olsun. ahirete benden borçlu gitsin inşaAllah

Vatandaş
Vatandaş - 6 ay Önce

Ağzına sağlık İbrahim Bey. Sayın vekil Haklı Köylü Tosyanın neredeyse yolunu unutmuş seçimden seçime gelir olmuş. Madem bürokraside işi bu denli hızlı çözüyor bir telefona bakıyordu da neden zahmet etmemiş şimdiye kadar. Milletin bu palavralara karnı tok artık. Sayın Hasan Mete Dikişci Başkan; İyi adamsın çalışkan adamsın vesselam ama bu ak partinin senin kadar hızlı ve Kastamonu heyeti senin kadar heyecanlı değil hizmetlerde. Amaçları sadece göz boyamak. Bil hassa Doğan Ünlü.

Isa uslu
Isa uslu - 6 ay Önce

Tarim kenti tosyada ciftci uretici esnafdan niye bahsedilmez col olan tosya caylari dereleri talan edilmis su kuyulari kanallari tarim yollari orman yolundan harap

Nail kurtcuoglu
Nail kurtcuoglu - 6 ay Önce

Bu TLF la iş bitirme seçimle ilgili
Olmasın?nasıl olsa Tosya garanti %60-70 oy cepte biraz heyecan olsun diyede olabilirmi ACABA?

Tosyalı
Tosyalı - 6 ay Önce

Tam isabet başkan millet yalakalık peşinde gerçeği söyleyen savunan yok maalesef

Dogsusoyleyen
Dogsusoyleyen - 6 ay Önce

Öncelikle ilçemize hizmet etmek isteyen her iki ilçe başkanına başarılar diliyorum.Sayin İbrahim bey siyasetin doğası gereği ilçede gördüğü eksiklikleri gündeme getirmek için bir basın açıklaması yapmış.Bunlarinda muhatabı haliyle bu sorunların çözümü aşamasında emek veren müjde veren iktidar partisi ilçe başkanı.simdi Hasan bey kendisi gibi ilçede siyaset yapan ve muhatabı olan İbrahim beye cevap vermek yerine yaptığı sosyal medya paylaşımında cevap vermeyeceğim diyerek bir nebzede olsa cevap veren konumuna düşerken bu kaçamak davranışında anlamış değiliz.vatanda her şeyi anlıyor ve görüyor.sayin Hasan başkan çık ve sorulara ve yaşanan sürece cevap ver..sana yakışan bu olur.saygilar

Servet  Atsv
Servet Atsv - 6 ay Önce

Sn.İlce Baskani yorumlariniza aynen katliyorum.Sn. Diqer Baskanin Tosya qibi wuzide bir sehrimize Cezaevi yapilmasiini istemesini uzulerek kiniyorum.


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307