YENİDEN REFAH PARTİSİ TOSYA İLÇE BAŞKANI BASIN AÇIKLAMASI

banner315

YENİDEN REFAH PARTİSİ TOSYA İLÇE BAŞKANI BASIN AÇIKLAMASI
banner322

Yeniden Refah Partisi ilkeleri doğrultusunda başta ülkemiz ve İslam alemini güçlendirecek en büyük etken yerli ve milli endüstri, tarım, hayvancılık ve dürüst ticaretten geçmektedir.

Bugün gelinen noktada görüyoruz ki ülkemizin ne yazık ki yukarıda gündeme getirmiş olduğumuz eksiklikler yüzünden geri kalmış kotalarla önü kesilmiş dışa bağımlı bir noktaya getirilmiş durumda.

Yeniden refah partisinin vizyon ve misyonuna baktığımızda temel ilkeleri ülkemizi daha ileriye taşıyacak dışa bağımlılıktan kurtarıp daha güçlü bir ülke ekonomisine sahip olabileceğimiz bir prensip ile yola çıkmış bir parti olmasından kaynaklanıyor.

Bugün devralmış olduğum Yeniden Refah Partisi Tosya ilçe başkanlığı görevim süresince ilçemizde partimizin misyon ve vizyonumuzu anlatıp vatandaşlarımızın teveccühünü kazanmak için atmış olduğum bir adımdır.

Yeniden Refah Partisi Tosya İlçe Başkanı olarak en başta beni bu göreve layık gören Genel Başkanımız Muhammed Ali Fatih Erbakan’a ve Kastamonu il başkanımız bir önceki dönem Tosya ilçe başkanımız İbrahim Demir’e birlikte çalıştığımız parti yönetimi arkadaşlarıma desteklerinden ve beni bu göreve layık gördükleri için teşekkür ediyorum.

 Büyük dava adamı rahmetli hocamız Necmettin Erbakan’ın ‘’Siyasetle ilgilenmeyen Müslümanları Müslümanlıkla ilgilenmen siyasetçiler yönetir’’ sözünü benimseyerek siyasette Aziz milletimiz ve gelecek nesiller için elimizi taşın altına koymamız aslında her vatandaş olarak bizim görevimizdir.

Yorgun bir iktidarın içinde bulunduğumuz dönemde uygulamış olduğu politika ve siyasetin de etkisi ile bugün bizler bu ülkeyi daha yaşanılası ve daha güzel daha refah bir ülke haline getirmek istiyoruz. Ülkemizi ve ilçemizi kalkındırıp refah a ulaştıracak yolun ilk adımı Yeniden Refah Partisi olduğunu söylemekten çekinmiyoruz. İlçemizde yaşanan sorunları her ortamda gündeme getirerek çözüm aşamasında görüşlerimiz ve eleştirilerimizi yapmaktan geri kalmayacağız.  

Siz değerli basın mensuplarına da partimize göstertmiş olduğunuz destekleriniz için teşekkürü partimiz adına bir borç bilirim.

Önce Tosya’yı sonra Kastamonu’yu sonra ülkemizi daha yaşanılası daha huzurlu ve daha güçlü görme dileklerimle

Serkan Kaya

Yeniden Refah Partisi Tosya İlçe Başkanı

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerim Keleş
Kerim Keleş - 10 ay Önce

Daha dün demeden bugün bu devleti yonetene dil uzatmak ne ayıp ne var bütün camilere kilit mi vurdu la 20 sene hicmi basari elde edemediler ülke yararına bir santim daha ilerlemediler siz de sizin gibi düşünen çağdaşlar gibi nankörlük yaparsanız siz bırak ilerlemeyi geriden birinci olursunuz cunki 70 80 sene yapilamayanlari yaptılar rahmetli erbakan hocanın çizdiği çizgide yol aldılar fakat bir kemal ve altılı masaya yaranamadık da eğer bu düşüncede olursanız gelecek nesili de kendinizden buz gibi sogutursunuz sin düşünce tavirlarınız altılı maşayla bir aynı siyonizme yataklık yapiyorsunuz

muhalif
muhalif @Kerim Keleş - 10 ay Önce

a haber de size bunları mı öğretiyorlar?

Tosyalı
Tosyalı - 10 ay Önce

Kerim keleş Allah kadının beyanı esastır demiyor akp ve siz şuan yürürlükte olan kanunla hayır kadının beyanı esastır şahidede gerek yoktur diyerek Allah a savaş açmış bir topluluksunuz,Allahın azap ettiği lut kavminin yaptığı çirkin işlerin bugün derneklerini kurmasına izin veren bir partiyi destekleyerek helak olan o çirkinlikleri savunarak Allah a isyan ediyorsunuz.iktidara gelir gelmez bunları kapatacağız diyen fatih erbakan ı eleştiriyorsunuz,sahi siz müslümanlardanmısınız kendinizi ciddi olarak sorgulayın tayyip erdoğan sizi ahirette kurtarmaz ama bu çirkin işlere desteğinizden dolayı hesap vereceğinizide unutmayın

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 10 ay Önce

Serkan beyi tebrik ediyor yolu açık olsun

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307