Yeniden Refah Partisi Koordinasyon Toplantısı Tosya'da Yapıldı

Yeniden Refah Partisi Koordinasyon Toplantısı Tosya'da Yapıldı
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Sandık Sorumluları Toplantısı Tosya İlçe Başkanı İbrahim Demir'in evsahipliğinde Beypark dinlenme tesislerinde yapıldı.

Toplantıya Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi Mustafa Barutçu ve Kastamonu İl Başkanı Abdullah Aktaş'ın ve parti yöneticilerinin katılımı ile Beypark tesislerinde yapıldı. Toplantıda kısa bir konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Tosya İlçe Başkanı İbrahim Demir '' Değerli MKYK üyemiz Mustafa Barutçu ve İl Başkanımız Abdullah Aktaş'ı ile değerli parti yöneticilerimizin bu kıymetli toplantımıza teşrif etmelerinden dolayı kendilerinden Allah Razı olsun.Cihad Ruhu ile yola çıktığımız bu davamızda Başta Genel Başkanımız Muhammed Ali Fatih Erbakan ve dava arkadaşlarımızla ülkemizi yeniden Refah seviyesine getirmek için tüm gücümüz ile çalışacağız''dedi.

Toplantı Beypark tesislerinde yapılan ikram ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021, 20:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
gurbet
gurbet - 10 ay Önce

Yeniden Refah Partisi Covid-19 yayılım koordinasyon toplantısı hayırlı olsun

ALİ ERYİĞİT
ALİ ERYİĞİT - 10 ay Önce

VAYBE , ESKİ GÜNLERİM AKLIMA GELDİ. HOCANIN PEŞİNDE ACISIYLA TATLISIYLA NE YILLARIMIZ GEÇTİ.
BU ÜLKE, ERBAKAN'IN KIYMETİNİ BİLEMEDİ.
İKTİDARI ENGELLENMESEYDİ, 28 YILDA (1993-2021) DÜNYANIN İLK 5 EKONOMİSİNDEN BİRİ OLURDUK.
POZ VEREN ARKADAŞLARA ŞÖYLE BİR BAKTIM. 3 KİŞİ HARİÇ DİĞERLERİNDEN DAVA ADAMI OLMAZ. BOZKURT İŞARETİ YAPMAYI BİLMEYEN ADAMDAN ÜLKÜCÜ OLMAZSA, REFAH İŞARETİNİ YAPMAYI BİLMEYENDEN DE REFAHÇI OLMAZ.DİĞER KRİTERLERİ SAYMIYORUM BİLE.
YENİ BİR OLUŞUM.
BAŞARILAR DİLERİM.

Vatansever
Vatansever @ALİ ERYİĞİT - 10 ay Önce

Doğru söylüyorsun bey abi ancak yine de önyargılı olmamak lazım biliyoruz bu parti yeni bir oluşum ve ülkeye yeni bir kan yeni bir alternatif Allah doğru yoldan şaşırtmasın milli görüşçü de bizim kardeşimiz ülkücü de bizim kardeşimiz yol aynı izan aynı.

Baş Parmak
Baş Parmak - 10 ay Önce

Parmak işareti yapınca mideler doyuyor mu. İnsanların büyük bir bölümü açlık sınırının altında bir kısmı da yoksulluk sınırının altında yaşıyor. Karınlar aç, insanlar borçlu. İşsizlik had safhada bir düşünceniz fikriniz var mi? Kebapçıda oturmuş poz veriyorsunuz. Yediğiniz kebabı yılda bir defa bile yiyemeyen insanlarla dolu bu ülke. Babasından ve talebelerinden çektik, birde oğlundan mı çekeceğiz. İşinize bakın işinize. Hocanın oğluda işine baksın. İnsanları yönetmeyi ne kadar seviyormuşsunuz. İnsanları aldatmazsınız inşAllah.

Covid 19 Tutsağı
Covid 19 Tutsağı - 10 ay Önce

Allah ile aldatan, Kur'anı Kerim ile kandıran, insanların milli ve dini inanç ve duygularını istismar ederek ve bu değerleri kullanarak bundan siyasi fayda sağlayan, ticari kazanç ve gelir elde eden ve hatta bunu ranta çeviren (çalışmadan para kazanan) kişilerin işi bu dünyada zor. Ahirette de (inanıyorlar ise tabi) tahminimce çok zor olacaktır. Sizlerin öyle olmayacağınızdan eminim.

Fiziksel Mesafe
Fiziksel Mesafe - 10 ay Önce

Maske mesafe kurallarına riayet etmeyerek kuralları ihlal etmişsiniz. Bir bildiğiniz var demekki. İlerde eğer iktidara gelirseniz halkında sizin belirlleyeceğiniz kurallara riayet etmesini beklemeyin.

covid19
covid19 - 10 ay Önce

nerde mesafe

Ahmet Bayar
Ahmet Bayar - 10 ay Önce

Yeniden Refah Partisi Kastamonu İl koordinasyon toplantısı memleketimize hayırlara vesile olsun

Aziz çevre
Aziz çevre @Ahmet Bayar - 10 ay Önce

Yolunuz açik olsun

Vatansever
Vatansever - 10 ay Önce

Başarılar dilerim Allah yolunuzu açık etsin her ne kadar görüşüm uyuşmasa da ülkeye yeni bir kan ve yeni bir alternatif biz ecevit gibi erbakan gibi türkeş gibi namuslu açık sözlü siyasetçileri özledik.


SIRADAKİ HABER