YENİDEN REFAH PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANI TOSYA'DA ESNAFLA YAŞADIĞI İLGİNÇ DİYALOG

banner294


buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi ve yönetimi ile Kastamonu İl Başkanı Abdullah Aktaş, esnaf ziyaretleri için geldiği Tosya’da yaptığı açıklamada, milli bir siyasetin ayağa kalkması için bu yola çıktıklarını ve bunun mücadelesini verdiklerini söyledi.

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi, bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulunmak üzere Tosya ilçesine geldi. İstanbul İl Başkanını Tosya İlçe Teşkilatı tarafından Cumhuriyet meydanında çarşısında İlçe Başkanı İbrahim Demir ve partililer karşıladı.

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi Tosya İlçe Başkanı İbrahim Demir ve Kastamonu İl Başkanı Abdullah Aktaş esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek partisinin başta ekonomi ve toplumsal yaşamla ilgili program ve projelerini anlatarak partisine destek istedi.

Tosya Marangozlar sanayi sitesi ziyeret programında Star Ahşap firmasına gelen Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi ile firma sahibi Mehmet Gülbeyaz arasında siyaset ve ekonomi hakkında ilginç diyalog yaşandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2022, 22:16

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Siyasî Analiz
Siyasî Analiz - 10 ay Önce

Ağır Sanayi Hamlesi, Adil Düzen, Milli Görüş, Milli Siyaset, Yerli ve Milli Üretim söylemlerinizi 52 yıldır dinliyoruz. İnanın içimize darlık geldi. Bu saf ve temiz halkı boşu boşuna yormayın, insanların kafasına aklına iş vermeyin. 20 yıl öncesinde de olduğu gibi dünya ekonomisinin sahipleri sizin içinizden birini bulurlar gömleği değiştitdirirler yollarına menfaatlerine, maddî çıkarlarına ve kazançlarına devam edebilirler. Olan yerli ve milli üretime, milli siyasete inananlara bunun hayali ile yaşayanlara, yerli ve yerel kalkınmaya inanlara, varlık sahibi olmak isteyen ve belirli bir refah içerisinde adam gibi yaşamak isteyen, çalışmak isteyen alt gelir gruplarına, dar gelirli kesimlere olur. Bir 52 yıl sonra bu kesimler gruplar tekrar hüsrana uğrayabilirler. Daha gerçekçi çözümler, daha inandırıcı siyasi politikalar bulun, insanlar belki o zaman oy verir.

Bozkurt Başbuğ
Bozkurt Başbuğ - 10 ay Önce

Tespitler çok yerinde olmuş Yalniz bu Erbakan partisini kuran insanlar kim partiyi Tosyada kuran ekibin hiç birisini tanımıyoruz. Babaları Ne iş yapıyordu. İşlerinde guclerinde durustmu sayginmi. Esnaf Gezerken erbakan hocanın arkasına sığınıp oy istemek kolay. Partiyi Tosyada kuran insanlar için Tosyada kaç tane oy veren çıkacak. Sarı çizmeli Mehmet Ağa çoğu dört kuruş para kazandık diye gezmek çok kolay. Kimsiniz bir tanisak bu arkadaşları. Tosyanin kac mahallesini biliyorlar. Kac mahalleye akraba oturmasına gidiyorlar. Bayramlari Tosyada merkezde kac akrabalarının elini öpmeye bayramlaşmaya gidiyorlar.

Eğitimci
Eğitimci @Bozkurt Başbuğ - 10 ay Önce

Tam Tosyalıca bir yorum. "Babası ne iş yapıyor?" Siz ne iş yapıyorsunuz? Hangi fakülteden mezunsunuz? Hangi kitapları okur Hangi yayınları takip edersiniz? Akademik olarak Hangi faaliyetlerde bulundunuz? Politika olarak neyi savunuyorsunuz?.... gibi soruları hiç sormayın aman. Babası esraftan değilse selam bile vermeyin yazık olur. Laablarini da öğrenin tam olsun.

Tosyalı
Tosyalı - 10 ay Önce

Partinizin açıklamalırnda ülkenin sorunlarına, ülkede açlık sınırı ile yoksulluk sınırı altında yaşayan insanların sıkıntılarının çözümüne, partinizin ekonomi politikalarına, faizle enflasyonla dövizle kurla, vergilerle zamlarla ekonomileri perişan olan insanların sıkıntılarının çözümüne, alım güçlerinin düşmesine, ülkedeki usülsüzlüklere ve yapılan yanlış işlerin çözümüne, asgari ücretin altında çalıştırılan işçilerin durumunun nasıl düzeltilmesi gerektiğine, kayıt dışı düşük ücretten çalışan sığınmacı işçilerin nasıl önleneceğine, tarım işçilerinin sorunlarına, gündelik işlerde gündelik yevmiye ile çalışmaya giden işçilerin sorunlarına, küçük esnafların sorunlarına, küçük işçilerin sorunlarına, küçük çiftçilerin sorunlarına, küçük memurların sorunlarına, asgari ücretin altında emekli maaşı alan emeklilerin sorunlarına, borçlu esnafların borç sorununun nasıl çözüleceğine, alt gelir gruplarının gelir ve refah seviyesinin nasıl yükseltileceğine, gelir dağılımının nasıl olması gerektiği ve insan gibi yaşamalarının nasıl sağlanacağına, emeklilikte yaşa takılanların haklarının yenmesinin nasıl önleneceğine, toplumsal ahlaki bozulmalardaki artışın nasıl azaltılacağına, mafyavari oluşumların ve yapılanmaların nasıl önlenebileceğine, vergilerini devlete bilinçli olarak ödemeyenlerden bu vergilerin nasıl tahsil edilmesi gerektiğine, kamu bankalarından kredi alıp kredi borcunu bilinçli olarak ödemeyenler için ne yapılması gerektiğine, kayıt dışı ekonominin kayıt dışı ticaretin nasıl kayıt altına alınabileceğine, haksız hukuksuz uygulamalardan dolayı oluşan haksız kaynak transferlerinin, haksız servet transferlerinin önüne geçilmesinin nasıl olması gerektiğine, gayrimeşru işlerden para kazananların nasıl engelleneceğine, üretim ekonomisine nasıl geçilebilineceğine ve üretimin nasıl artırılacağına, yoksulluğun, yolsuzlukların, usülsüzlüklerin ve yanlış işlerin önüne nasıl geçileceğine , nasıl bir yol izleneceğine ve çözüm bulunacağına ilişkin hiç bir şey göremedim. Size samimiyetimle söylüyorum, bu ülkede insanlar siyaset yorgunu, vergi yorgunu, faiz yorgunu, enflasyon yorgunu, döviz kur yorgunu, algı yorgunu, gereksiz gelenek görenek yorgunu, kendini üstün görmek isteyen grupların ve insanların hiç bitmeyen aşırı istek ve arzularının yorgunu, kurumsal iki yüzlülüklerin yorgunu, birde siyasal din yorgunu. Bu yorgunluklardan bizleri kurtarırsınız inşaAllah. Niyetiniz ve parti çalışmalarınız hayırlı olur inşaAllah.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> www.tosyahaberleri.comhttps://www.tosyahaberleri.com/siyaset/mhp-tosya-ilce-teskilati-toplantisinda-onemli-mesajlar-verildi-h9592.html

tosyahaberleri

Güzel Tespit
Güzel Tespit @Tosyalı - 10 ay Önce

Sayın Tosyalı rumuzlu yorumcu bu ülkede insanlar asıl geçim yorgunu geçim.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307