YENİDEN REFAH PARTİSİ İL BAŞKANINDAN SERT TEPKİ

banner294

YENİDEN REFAH PARTİSİ İL BAŞKANINDAN SERT TEPKİ

buraya tıklayınız

Tosya’da siyaset kulislerinde günün en çok konuşulan olayı AK Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişçi’nin sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım oldu.

Yaptığı paylaşımda ‘’ Cumhurbaşkanı adaylığı için 100 bin imza toplaması gereken iki siyasiyi partilere ‘’malum’’ partiler diyerek sonrasında liderlerinin imza toplama konusunda fiyasko yaşadıklarını yönünde paylaşımda bulundu.

Yapılan paylaşıma ilk tepki Kastamonu Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Demir’den geldi ilçe başkanının Bel altı siyaset yapmakla suçladı. Gün boyu süren karşılıklı yazışmalara ise ilçede ikamet eden emekli bir öğretmen yaptığı paylaşımla noktayı koydu.

Paylaşımında ‘’ Kıymetli Başkan Bak ben sana dedim... Büyük lokma ye, büyük laf etme diye... Şimdi Sayın Erbakan’a söylediklerinizi Yeniden Refah Partisi seçmenine nasıl anlatacaksınız.

Yaşanan bu olaylar sonunda siyasetin ne kadar zor bir icraat olduğu ve siyasetle uğraşan kişilerin söylemlerinde daha dikkatli ve ölçülü olması gerektiğini acemi ve bel altı siyasetin hiç kimse bir şey kazandırmadığını bir defa daha partili, partisiz herkesi farklı düşüncelere sevk etti. Acaba hatamı ettik..

Not : Bu paylaşımdan saatler sonra Yeniden Refah Partisi Lideri Fatih Erbakan Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini ve seçimlerde Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeçeğini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2023, 21:47

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosya sevdalısı
Tosya sevdalısı - 2 ay Önce

Hasan mete başkan diyemiyorum, kendisini ben başkan olarak görmüyorum kendininasıl bir şey sanıyor gerçekten anlamıyorum. O koltuk kendisine nasıl bir özgüven kattıysa hangi parti olursa olsun sataşacak yer arıyor Tosya da diğer partilerin aksine insanları nasıl bölebilirim sınıflandırabilirim diye uğraşıyor. Umarım kendine gelir ya da umarım bir an önce alırlar kendisini o çok büyük gördüğü koltuktan. ( Ha şunu da söylemeden edemeyeceğim o koltuk seni çok yüceltti ya Hasan başkan sende o koltuğun hakkını Verde biraz giyimine kuşamına dikkat et .)

Tosyalı
Tosyalı - 2 ay Önce

Siyaset feraset işidir işi ehline vereceksin hasan Mete kötü birisi değil ama bazen saçmaya biliyor Cumhur ittifakı için önemli bir kazanım refah partisi umarım başarılı olurlar

Oğuzhan
Oğuzhan - 2 ay Önce

Akşam yatarken bir şey
Sabah kalkıyorsun başka bir şey
Öğlen bakıyorsun apayrı bir şey
Ulan siyaset sen nasıl bir şeysin?

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307