TOSYADA HEYECAN DORUKTA

banner294

TOSYADA HEYECAN DORUKTA

buraya tıklayınız

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine kısa bir süre kaldı.

Tosya ilçemizde Siyasi Partiler temayül, merkez yoklama, aday adaylığı başvuru değerlendirmelerinde sona gelindi. Kastamonu'dan meclise girmek için yarışan partili aday adaylarında ise heyecan dorukta .

Aday listeleri yarın kesinlik kazanıyor. İktidar partisinin yeni 3 isimle şans arayacağı,ve Tosya ilçemizden Mustafa Takır,Özfür Akif Tel ve Raşit Serdar Ündeyici AK PArti Kastamonu Milletvekilliği sıralamasında 1.veya 2 sırada  en çok konuşulan isimler olsada genel merkez bu gün son noktayı koyacak. Yeni dönemde yeni isimlerle devam kararı alan AKP'de çıkacak liste en çok merak edilen liste olacak. 

İYİ Partiden Tosyalı hemşerimiz Mustafa Güvenç Milletvekilliği sıralamasında Kastamonu merkez siyesetçilerle kıyasıya mücadele ediyor.

Kastamonu'dan Milletvekilliği sıralamasında Tosyalı seçmenin en rahat olduğu parti Yeniden Refah Partisi olarak görülüyor.Geçtiğimiz aylarda Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığından Kastamonu İl Başkanlığına getirilen İbrahim Demir Tosyalı bir Milletvekili adayı olarak 1.sırada yer alması neredeyse kesin gözle bakılıyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2023, 23:55

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gurbetçi
Gurbetçi - 2 ay Önce

1. Sıra adaylık yoksa oy da yok bu kadar basit. MHP ye millet vekilliği seçiminde oy vermeyi düşünmüyorum. Hangi parti Tosyalı seçmeni 1. Sıradan millet vekili adayı çıkarırsa ona oy vercem. Ben tosyalıyım ve milliyetçiyim bu yüzden MHP ye vermeyeceğim. Mhp li arkadaşlar kızmasın bana eğer kızarlarsa milliyetçiliğini sorgulasın.

Ahmet Yalman
Ahmet Yalman - 2 ay Önce

Ucuzluk kim getirecekse 27 oy var bizim aileden. Et 350 lira. 5 litrelik yağ 200 Lira. Çok zor hayat sonuçta. Milletvekili kim olacakmış çok önemli değil. Benim derdim geçim sıkıntısı

Tosyalı olarak
Tosyalı olarak - 2 ay Önce

Tosyalı milletvekili olunca ne olacak arşa mı çıkacağız. Aday adayları listesinde memleketi için gerçekten çalışacak ilim sahibi bir kişi var Özgür bey o da hali hazırdada Tosya için çok çalışıyor zaten

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 2 ay Önce

Memleketimize hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307