TOSYA'YI HEYECANLANDIRAN SİYASİ GELİŞME

banner294

TOSYA'YI HEYECANLANDIRAN SİYASİ GELİŞME
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Tosya ilçe başkanı İbrahim Demir’i genel merkeze davet ederek yaklaşık 1 saat Kastamonu ve Tosya’daki siyasi gelişmeler hakkında istişarede bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Tosya ilçe Başkanı İbrahim Demir’i genel merkeze davet etti. Genel seçimlerinin yaklaştığı bu günlerde tüm siyasi partiler çalışmalarına hız vererek il ve ilçelerin siyasi nabızlarını tutuyor. Seçimler öncesinde yapılan kamuoyu anketlerinde büyük bir sürpriz yapması beklenen Yeniden Refah Partisi genel merkezi halkın beklentilerini karşılayacak ve ümitlerini boşa çıkarmayacak bir şekilde çalışmalarına hız verdi.

Yeniden Refah Partisi genel başkanı Fatih Erbakan ve parti yönetimi bu anlamda il ve ilçe merkezlerinde siyaset te öne çıkan ve vatandaşın beklentilerini boşa çıkarmayacağına inandığı siyasetçileri genel merkeze davet ederek beklentileri ve talepleri dinliyor.

Yeniden Refah partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan geçtiğimiz günlerde Tosya ilçe başkanı İbrahim Demir’i genel merkeze davet ederek Kastamonu ve Tosya’da gelişen son siyasi gelişmeler ve partinin çalışmaları hakkında bilgiler alarak genel merkezin İbrahim Demir’den parti adına çok önemli umut ve beklentilerinin olduğunu iletti.

Yaşanan bu gelişmeler sonrasında Tosya siyasi kulislerde Tosya’nın yıllardır özlemini duyduğu siyasi gelişmelerin bir müjdesi olma heyecanı sardı.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2022, 19:36

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Umut
Umut - 2 ay Önce

Milli Görüş. Ağır Sanayi Hamlesi. Adil Düzen. Yerli ve Milli Siyaset. Ahlaki ve Manevi Kalkınma.

Kim bilir
Kim bilir - 2 ay Önce

İnşAllah Erbakan in kıymeti bilinir

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307