Tosya Ülkü Ocakları ilk toplantısını yaptı

banner294

Tosya Ülkü Ocakları ilk toplantısını yaptı
banner278

Tosya Ülkü Ocakları’nda 29 Haziran pazartesi akşamı Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Haluk YAKAR, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Tarık Ziya Çağılcı, Milliyetçi Hareket Partisi Tosya İlçe Başkanı M Dündar Özurgancı, Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, partililer ve Ülkü Ocaklı gençlerin  katıldığı  devir teslim töreni sonrası görevi devralan Veysel Baş Başkanlığında ilk yönetim kurulu toplantısı düzenlendi.

Veysel Baş’ın açılış konuşması sonrası yönetim kurulununun görev dağılımı yapıldı.

VEYSEL BAŞ’ ın Başkanlığındaki Tosya Ülkü Ocaklarının yönetim kurulunda;

ADI SOYADI GÖREVİ
Veysel Baş Ocak Başkanı
Abdullah Sirkeoğlu Başkan Yardımcısı
Anıl Çiloğlu Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı
Ahmet Kastamonulu Mahalli Teşkilatlanmalardan Sorumlu Bşk. Yrd.
Şule Urkaya Asena Birimi Başkanı
Fatih Şengül

Selçuk Bardak

İlçe Sekreteri

İlçe Sekreter Yardımcısı

Samet Esen Dergi Birimi – Muhasip
İsmail Kuralcı

Salih Korhan

Ocak İdare Amiri ve Disiplin Birimi
Metin Can Ese Ortaöğretim Birimi
Samet Bademcioğlu Üniversite Birimi
M. Emin Kutlu Eğitim Birimi
Eyüp Kahyaoğlu

Salih Asil

Spor Birimi
Kemal Ölmez

Harun Adıgüzel

Çevre Birimi
Fatih Aytaç

Onur Demir

Basın ve Sosyal Medya Birimi
İsmail Cem Boyacı Sosyal Sorumluluk Birimi
Ahmet Atan

Rıfat Urkaya

Sosyal Faaliyetler Birimi
Ali Keskin

Resul Koca

Türk Dünyası Birimi
Abdullah Sulubacak

Hakan Atak

AR-GE Birimi
Yusuf Şakı Bürokrasi ve Hukuk Birimi

Tosya Ülkü Ocakları Başkanı Veysel Baş yaptığı ilk açıklamada;

Rahmetli Başbuğumuz’dan emanet aldığımız bu bayrağın bir adım ileriye götürme noktasında şahsıma Tosya Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini tebliğ eden Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanımız Haluk Yakar’a, teşkilat büyüklerimize ve önceki dönem Ocak Başkanlarımıza şahsım ve yöneticilerim adına teşekkür ediyorum.

Vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için canlarını hiçe sayarak Şehadet şerbeti içen Ruhi Kılıçkıran’dan Yaşar Özcivlez’e, Mehmet Sarıaslan’dan Fırat Yılmaz Çakıroğlu’na kadar 5500 Ülkücü Şehidimize olan vefa borcumuzu ödemek adına elimizden gelenin bir fazlasını yapmak için uğraşacağız.

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı görevine atanan Ahmet Yiğit Yıldırım Başkanımız ve Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanımız Haluk Yakar’ın talimatları doğrultusunda spor, bilim, teknoloji gibi alanlarda yapacağımız eğitim çalışmalarının yanı sıra gençlerimizin Milli ve Manevi bilinçlerinin gelişmesi; okuyan, araştıran ve sorgulayan bir Ülkücü Gençlik hayalimizin gerçekleşmesi için yönetimimizde bulunan Ülküdaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışacağız.

Bu vesile ile Tosya’lı Alperenlerimzin ellerinden öpüyor ve bizlere bu Kutlu görevde destek vereceklerinden şüphemizin olmadığı Tosya’lı hemşehrilerimizden ve teşkilat büyüklerimizden dualarını esirgememelerini temenni ediyorum.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Demet
Demet - 2 yıl Önce

Başarınızın devamını dilerim. Ama lütfen Tosya Belediye Başkanından memnun değiliz. Sadece işi gücü şov

azapay
azapay @Demet - 2 yıl Önce

ocağa başarılar dileyen belediye başkanından menun değilim diyor.ocak başlkanı hangi ocakta yetişmiş biri bir yazsa yada ocakta görev alanlar seçim zamanı neredelermiş .ocak terbiyesi almamış birini ocak başkanı yapanlar sonra ülkücülerden ocak terbiyesi isterler ne yaman çelişki bu millet koltuk için davaya sahip çıkan ocak terbiyesi almamış kişleri ocağa getirenlerin hangi siyasi tant p4eşind eolduğunu görüyor merak etmeyin todya halkı dsizide başkanıda çok iyi biliyor oynadığınız oyunblar ayağınıza takılacak şimdilik koltuğunuz8un tadını çıkarın sorsan turn ülküsü nedir diye bilmeyenler bırakın 9 ışığı say dediğimde o nedir diye yüzümüze balnalar ülkücülük dersi verecekmiş çekiklin orda sizmei kaldı ülkjücülük

azapay
azapay - 2 yıl Önce

seçim zamanı oratlıkta gözükmeyenler şimdi ortayamı çıkmış

Vatansever
Vatansever - 2 yıl Önce

Hayırlı ugurlu olsun Volkan Başkanımızla birlikte Tosyamız için Hayırlı hizmetlerde yolunuz iziniz açık olsun...

dost
dost - 2 yıl Önce

Hayırlı Olsun Veysel Başkan. Fakat resimde Dolabın kapağı yamuk duruyor dikkatinize.

Sizden daha ülkücü...!!
Sizden daha ülkücü...!! - 2 yıl Önce

Kendiniz boş işler peşinde koştuğunuz gibi ocağa gelen gençleride boş işler peşine sürüklemeyin.. Ocağa gelmekle vatan sevilmiyor.. Okuyup bir yerlere gelerek vatan severlik çok güzel yapılabiliyor.. Ha amacınız belediyeye adam sağlamaksa tamam.. Eski akp yalakaları şimdi ülkücü ollmuş belediyeye girmiş.. Zaten belediye ocağa dönmüş..Birde seçim zamanı ortaya çıkanlar ya da sonradan ülkücü olanlar ne ülkücülüğe ne de ocağa bir fayda sağlar.. Başkan dediğiniz adamı kaç kişi seviyor bi bakacaksınız önce.. Hiçbir icraatı olmayan ocağa başkan seçseniz ne olacak.. Eskiden ocağa çay sigara için gelirlerdi şimdi o da yokk.. İşiniz gücünüz hava cıva.. Eski ocak başkanı ne yaptı adam yokluğuna herkes başkan oluyo.. EyvAllah

Mehmet ORUÇÖZ
Mehmet ORUÇÖZ - 2 yıl Önce

RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
AHİR VE AKIBETİNŞZ HAYIR OLSUN İNŞAALLAH.

Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Eski ocak başkanınıda alın belediye ye tam olsun !

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298