TOSYA ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANINDAN DİKKAT ÇEKEN MESAJ

banner294

TOSYA ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANINDAN DİKKAT ÇEKEN MESAJ
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Ülkü Ocakları Başkanlığına  01 Şubat 2023 Çarşamba akşamı Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, MHP Tosya İlçe Başkanı Suat Bazlamaçcı partililer ve ülkü ocaklı gençlerin katıldığı devir teslim töreni sonrası görevi devralan Mehmet Emin Kutlu Başkanlığında ilk yönetim kurulu toplantısını bu akşam yaptı.

Tosya Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı Mehmet Emin Kutlu toplantı sonrası dikkat çeken bir mesaj yayınlayarak birlik ve beraberliğe vurgu yaparak ''Ülkücü Gençlik,şehadetin,sadakatin,iradenin ve inancın Türk Milliyetçiliği ile buluşma noktasıdır''dedi.

Ülkücü Gençlik, şehadetin, sadakatin, iradenin ve inancın Türk milliyetçiliği ile buluşma noktasıdır.
Dünden bugüne binlerce Türk genci, milletine bağlılığın ve hizmetin ilk heyecanını Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in emaneti olan Ülkü Ocaklarında yaşamıştır. Ve yine Allah’ın izniyle binlerce genç bu heyecanı ocaklarımızda yaşayacak, Türk bayrağını dalgalandıracaktır.                                             

  Bu vesile ile bizlere layık görülen bu kutlu görevde yönetim kurulu üyelerimiz ile ilk toplantımızı gerçekleştirdik.Rabbim almış olduğumuz kararların hayırlara vesile olmasını nasip etsin.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2023, 01:17

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oğuz Kurtoğlu
Oğuz Kurtoğlu - 2 ay Önce

Sinan Ateş'in failleri bulunana kadar ne Ülkü Ocakları ne de MHP gözümüzde sıfırdır, vefaları bu kadar mı? yoksa iç çatışma mı görmüş oluyoruz

İyilik
İyilik - 2 ay Önce

"Keşke okumanin, bilimin, ahlakın merkezidir." diye devam edebilseydiz. Hep ezber kelimeler.

Selahattin Yücel
Selahattin Yücel - 2 ay Önce

Bu görevi; Sayın Emin Kutlu'dan daha hak edeni bulunamazdı. Allah muvaffak etsin inşAllah.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307