Tosya Siyaset Tarihinde Bir İlk Gerçekleşti

banner315

Tosya Siyaset Tarihinde Bir İlk Gerçekleşti
banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Kastamonu İl Başkanı olarak İbrahim Demir'i görevlendirildiği açıklandı.

Yeniden Refah Partisi Tosya İlçe Başkanı İbrahim Demir, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada,Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan tarafından verilen mazbata ile Kastamonu İl Başkanı olarak görevlendirildiğini duyurdu.

İbrahim Demir Uzun yıllar Tosya siyasetinde aktif olarak görev yapmış ilçenin tanıtımı ve sorunlarını sık sık gündeme getirmesi ile biline ve sevilen bir siyasetçi.1979 Tosya doğumlu olan İbrahim Demir Evli ve 3 çocuk babası.Ankara Ünüversitesi Emlak ve Emlak yönetimi mezunu olup ilçede Beypark ismi ile Akaryakıt ve dinlenme tesisi işletmeciliği yapıyor.Son olarak Yeniden Refah Partisi Tosya ilçe başkanlığı görevini yapan İbrahim Demir Genel Başkan Fatih Erbakan tarafından Kastamonu Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı görevine getirildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2022, 18:32

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
akif dere
akif dere - 10 ay Önce

il başkanı olmak güzel fakat çok çalışmak lazım hem de çok... yoksa oy oranı artmayınca il başkanı değil genel başkan olsan bu işler olmuyor. fakirlerle ilgilen muhtaçları gözet ihtiyacı olanın derdine bak. ilçede herkes derdine derman arıyor bu pahalılıkta.

Tosyalı
Tosyalı - 10 ay Önce

Hayırlı olsun inşAllah yeniden refah partisi hak ettiği yere gelir

Kerim Keleş
Kerim Keleş - 10 ay Önce

Yolu açık olsun inşAllah sayın erbakan hocamızın kemiklerini sızlatmazlar kime kötülük yapılırsa ona nerdeyse kardeş diyecek kadar eğilmek altılı masanın yan kuyruğuna bağlanmak ama ibrahim beyi harcamak gibi bir şey

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307