Tosya'da Kurtlar Sofrasında Belediye Başkan Aday Adayları

Kurtlar Sofrasında Artık Muvaffak Etyemez'de Var !

Tosya'da Kurtlar Sofrasında Belediye Başkan Aday Adayları
banner271

buraya tıklayınız


Muvaffak Etyemez'in Kısa bir süre içerisinde MHP Tosya Belediye Başkan Aday Adaylığının açıklanacağı öğrenildi.Edinilen bilgilere göre Muvaffak Etyemez'in 08.12.2018 Cumartesi günü  adaylığının resmen açıklanacağı öğrenildi.

Bu durumda MHP nin Tosya Belediye Başkanlığı Seçimlerinde Aday Adaylıklarını açıklayan Ali Tekin,Hüseyin Eken ve Volkan Kavaklıgil ile birlikte Aday adaylığını açıklaması beklenen Muvaffak Etyemez'le güçlü bir aday kadrosu ile iktidara en yakın rakip olacağı kulislerde konuşuluyor ...

MHP Tosya İlçe Teşkilatı Kurtlar Sofrası olarak tabir edilen bu Siyaset Arenasından çıkaracağı güçlü aday ile Seçimlere hazırlanacağı ve emaneti geri alaçaklarını iddialı bir şekilde ifade etmekteler. Genel Merkezin göstereceği aday ile tek yumruk halinde çalışarak seçimlere hazırlanacaklarını ve aralarında hiç bir zaman ayrılık olmayacağı her aday adaylık açıklamalarında net bir şekilde söylemekte.

MHP İlçe Merkezinden alınan bilgiler tarafınıza ulaştırılacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hediyeci
Hediyeci - 1 yıl Önce

Mhp önceki yönetimi Kazım Şahini Ak Partiye kaptırarak Tosyayi Ak Partiye hediye etmişti. Şimdi tekrar bonuslarla hediye ediyor. Hayırlı Olsun. Tosya'da seçim bitmiştir.

hayırlısı
hayırlısı - 1 yıl Önce

volkan kardeşimiz asla davasını satmaz çok değerli kültürlü çalışkan başarılı bu genç yaşına rağmen tuttuğunu koparan hakkaniyetli bir insan eger aday seçilirse mutlaka alır seveni çoktur davası için çok çalıştı Allah yardımcısı olsun

Bu sefer
Bu sefer - 1 yıl Önce

Tosya kazansın

Destekliyoruz
Destekliyoruz - 1 yıl Önce

Adaylığını açıklayacak olursa davaya yıllarını harcamış değerli büyüğümüz Muvaffak Etyemez'i can ı gönülden destekliyoruz.

HERŞEY TOSYA İÇİN
HERŞEY TOSYA İÇİN - 1 yıl Önce

adayların öz geçmişine bakılırsa burada belediyeciligi en güzel yapacak aday sn.Hüseyin Eken olmalı kanısındayız sadece Mhp degil bütün tosya nın oy vere bilecegi tek adaydır.

emrullah kastamolu
emrullah kastamolu - 1 yıl Önce

hediyeci bilindiği üzere kardeş kazım şahin ilk belediye seçimilerinde mhp den girip sora istifa ederek a k partiye geçmiştir

SIRADAKİ HABER