Tosya'da Korku İmparatorluğu Kuruldu


buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

İYİ Parti Tosya Belediye Başkan Adayı Mustafa Güvenç; “Tosya’da çok büyük sıkıntılarımız var. İnsanımız bu sıkıntıları gündeme getirmek istiyor fakat yaşatılan korku imparatorluğu nedeniyle konuşamıyor’’dedi.

31 Mart tarihinde yapılacak Belediye Başkanlığı seçimlerinde İyi Parti Tosya Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Güvenç yaptığı konuşmada ilçede iktidar Partisinin kendisi ve partisi hakkında ‘’Zillet ‘’ söylemlerine sert tepki göstererek ‘Kimse bana zillet ittifakı diyemez, ben her işimi gücümü bırakıp memleketime olan borcumu ödemek için, hizmet için geldim’ ifadelerini kullandı.

Belediye Başkan Adayı Mustafa Güvenç, “Tosya’da da zillet olayı işlenmeye çalışılıyor. Ben Ankara’daki işimi gücümü bırakmışım, beni yetiştiren memleketime olan borcumu ödemek için geliyorum. Kimse bana zillet diyemez Kastamonu’nun Tosya’ya bakış açısını, mevcut iktidar partisi milletvekillerinin bakış açısını görüyorsunuz. Bir de Hasan Baltacı Milletvekilimizin bakış açısını görüyorsunuz. Görmediğimiz ilgiyi alakayı daha yeni yeni görmeye başladık, üvey evlatlıktan yeni yeni çıkmaya başlıyoruz. Bu ittifakı da Tosya’nın sahiplenmesi gerekiyor” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Badem Çiçeği
Badem Çiçeği - 1 yıl Önce

Herkes yapılan her türlü düzensizliği, densizliği, mafya varı korku imparatorluğu kuranları gayet iyi biliyor. 1 nisan sabahı kazınıp gidecekler ilçeden inşAllah. Desteklerimiz size Mustafa bey. Kazanacaksınız inşAllah.

kul ahmed
kul ahmed - 1 yıl Önce

tamam sahiplenelim, sonuç?

İleri görüşlü olmak nasıl bir şeydir?
İleri görüşlü olmak nasıl bir şeydir? - 1 yıl Önce

Bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şeraitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerait, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve cumhuriyetine kasdedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-ü zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk İstiklâl ve Cumhuriyeti'ni kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! (1927)

gurba
gurba - 1 yıl Önce

bu nedir ya az kalsin aglaycak banane banane bana zillet diyemezsin üüüü robot gibi gülmekten öldum adayları iyi dinledin ince eledim sık dokudum en fikirlisi yaşından daha olgun mhp baskan adayı niyemi kazım on yilda yaptiklarini söyledi proje yok derdi koltuk hakkinda konusulanlara cevap yok mustafa bey dedigim gibi üüü dokunsan aglar mhp baskan adayı durusu konusması vizyon sahibi belli cesur korkusuz bu sefer ailece oylar mhpye insAllah güzel olcak

gurba
gurba - 1 yıl Önce

kul ahmet kardeşim bu ilceyi bitirdiler denemekte fayda var denenmislere bizde oy verdik fakat on yıldir aynı goruş tosya bitik gözumuzü acalım hdp chp ittifaktan hayır gelirmi bu cocugu araźtırdim çok azimliymis firsat verelim kardesim güvenelim

SIRADAKİ HABER