Saadet Partisi Tosya'da Seçim Stardını Verdi

banner294

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Saadet Partisi Tosya İlçe Başkanı Mehmet Torun,İsmail Akmanoğlu ve parti yönetim kurulu üyeleri Çarşı merkezinde stand açarak Tosya’da seçim start çalışmalarına başladı.

Saadet Partisi standında vatandaşlara broşür dağıtılarak üye kayıt çalışması yapıldı.Parti Yönetim kurulu üyesi İsmail Akmanoğlu www.tosyahaberleri.com haber sitesine yaptığı açıklamada ‘’ Bu gün ilçemizde açmış olduğumuz bu standda Milli Anadolu Gençlik Vakfının tanıtımını yapıyoruz.Ülkemizin şu anki durumunu ve ahlaki yapısını ve gençlerimizin gelecekteki davranışlarını daha iyi duruma getirmek amacı ile vede üye kaydı yapmak için çalışıyoruz.Ayrıca buna seçim çalışmasıda diyebiliriz.Üye kaydı olarak halkımızın tercihi bizden yana inşallah seçimlerde meslisde yer alacağız.Yalan söylemeye gerek yok bu gün üye kaydı yapamadık’’dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2022, 22:25

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 1 ay Önce

Ahlâkî kalkınma ve manevi kalkınma çok önemli. Kolay gelsin, iyi çalışmalar İsmail bey.

Muhalif
Muhalif - 2 ay Önce

şuan bulunduğunuz masanın vizyonu ile şuan sizin bahsettiğiniz çok bağdaşmıyor başkan

ılgazlı
ılgazlı - 1 ay Önce

keşke yanınızda 5-10 tane genç olsaydı. çalışma güzel fakat gençler olmadan mümkün değil. gece gündüz en az 10 saat çalışın. çatalkaya daki fakirlerin ayağına gitmeden başarılı olamazsınız.

Eses
Eses - 1 ay Önce

28 şubatta Erbakan Hoca’nın gözünden yaş alnından ter akıtanlarla aynı masadasınız gençlik adına herhangi bir ilkeniz uyuşmuyor. Üye kaydı yapamamanız normal.

Gözlemci
Gözlemci - 1 ay Önce

6. Masa Yamakları Sakın üye olmayın vatan Haini bunlar.

By.Kemal
By.Kemal - 1 ay Önce

Bunlar HDP. ile iş tutan 6.lı masa figüranları sakın üye olmayın.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307