MUSTAFA MOLA'DAN GÜNDEME BOMBA ETKİSİ YAPAN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI

banner294

MUSTAFA MOLA'DAN GÜNDEME BOMBA ETKİSİ YAPAN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Akşam saatlerinde kendisine ait sosyal medya hesabından Tosya ilçesinde yapılan yozlaşmış siyasete vurgu yaparak ilçeye yapılan hizmetleri engelemeye çalışan ve ilgili kurumları şikayet eden '' bu vebalı kafalar temizlenmeli' çağrısında bulunan Mustafa Mola'nın ,bu paylaşımı gündeme bomba gibi düşmüştü.

 Mustafa Mola yaptığı paylaşımda '' Kamu kurumları ile paslaşarak ilçemize getirilen hizmetler ne yazıkki bazı güdük akıl sahipleri tarafından kendi çıkarları uğruna engellenmeye çalışılıyor.Burada kaybeden Tosya oluyor kazanan yok''

Mustafa Mola'nın Tosya gündemine bomba etkisi yapan bu paylaşımları sonrası vatandaşların kafasında sorular ve tereddütler oluştu.

1: Tosya'ya getirilen ve şikayet edilen hizmet hangileri ?

2: Tosya'daki bu vebalı kafa ve zihniyette olan kim ?

3: Şikayet edilen kurumlar hangileri ?

4: Akil İnsanlara yapılan çağrının muhattabı kimler ?

 

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2022, 21:23

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 5 ay Önce

Sayın Mustafa Mola düzgün, işini iyi yapan bir insan. İçinde bulunduğu güruh da dahil olmak üzere herhalde artık midesi bazı şeyleri kaldırmadı - kaldırmıyor. E bu karakterde bir insan için geç kaldı bile denebilir. Muhtemelen bu söyleminden sonra istemese bile görevden el çektirilir - çektirtilir adına da görevinden affını istedi olur.

ilayda
ilayda @Tosyalı - 5 ay Önce

siz yazılanları yanlış anlamışssınız.yazılanlatı takrar okursanız ne demek istdieğini anlayacaksınız. Herkes sayın MUSTAFA MOLANINne demek istediğini gayet iyi anladı..İNSANLARIN OLAYLARI FARKLI YÖNE ÇEKİP ANLAMAMAMIŞ POZUNA GİRMESİ. OLATYI FARKLI YÖNLERE ÇEKMESİ MODA OLDU.

Yüksel Kara
Yüksel Kara - 5 ay Önce

Mustafa mola başkanın belediye başkanı ve kurumuyla Bi sıkıntısı olacağını zannetmiyorum tosyalı rumuzlu şahıs bişeye yorum yaparken sırf yorum olsundiye degil bazı şeyleri bilerek ve şahit olarak yapması gerekir bizim ülkücü camia olarak ve MHP ye gönül vermiş kişiler olarak ne başkanımızdan nede başkan yardımcısı degerli Mustafa moladan bir şikayetimiz yok dananın altından buzagı aramayın başkanın sitemini anlayanlar anladı sanırım

İLAYDA
İLAYDA - 5 ay Önce

BURDAN SORACAĞINIZA GİDİP KENDİSİNE SORSAYDIN.ız.millet anladı ben anlamadım diye

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307