MHP YÜSEL AYDIN YİNE TOSYA'YA GELİYOR

banner294

MHP YÜSEL AYDIN YİNE TOSYA'YA GELİYOR
banner271

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu “Adayımız Net, Kararımız Belli” Milliyetçi Hareket Partisi Tosya İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “İlçe ilçe Anlatma ve Aydınlatma” toplantısı 24 Eylül 2022 Cumartesi günü yapılacak. Milliyetçi Hareket Partisi Konya Milletvekili Esin Kara, MYK Üyeleri Çağrı Acı, Yüksel Aydın ve Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanı Emin Çınar’ın katılımı ile 24 Eylül Cumartesi günü Çalıkuşui Düğün Salonında saat: 19:00’da başlayacak. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Suat Bazlamacçı, “Adım Adım 2023” sloganı ile çıktığımız bu yolda Ankara Milletvekilimiz Sn. Esin Kara, MYK üyelerimiz Sn. Yüksel Aydın, Sn.Çağrı Acı, ve İl Başkanımız Emin Çınar’ın katılımı ile “İlçe İlçe Anlat ve Aydınlatma” toplantımız gerçekleşecek olup, 2023 adayımız net kararımız belli anlayışıyla toplantımıza tüm halkımız davetlidir“ dedi.

Toplantı haberinin basında yer alması sonucu MYK üyesi Yüksel Aydın'ın gelmesi özellikle CHP kanadında tepki ile karşılandı.Bilindiği gibi yaklaşık 2 ay önce Tosya İpek Yolu Fuar açılışında yaptığı konuşma ile CHP ilçe teşkilatının tepkisini alan Yüksel Aydın'ın 24 Eylül 2022 tarihinde yapacağı konuşma merakla bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2022, 13:27

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 7 ay Önce

Chp liler değil Tosyalılar kızıyor. Öyle asarım keserim yıkarım biçerim lafları hoş değil. Üslup önemli.

MHP li ÜLKÜCÜ
MHP li ÜLKÜCÜ - 7 ay Önce

Sadece CHP liler değil MHP lilerde kızıyor! Söz konusu şahıs MHP itibarını zedeliyor. Ülkücülük bu değil böyle değil! Gerçek bir ülkücü Ümmeti Muhammed'i iğneleyici kutuplaştırıcı konuşmaz! Yüksel efendi Önce kendi heybesine baksın!

Mübarek Dava
Mübarek Dava - 7 ay Önce

Terör ve terörün finansmanındaki kayıt dışılığa çözüm bulsunda öyle gelsin. En azından terör ve terörün finansmanındaki kayıt dışılığı nasıl önleyeceklerine ilişkin fikirlerini, düşüncelerini, görüşlerini ve projelerini anlatsın, açıklasın. Yirmi yıldır kayıt dışılığa çözüm bulacaklar diye dört gözle bekliyoruz ama nafile. Halbuki çözüm çok basit.

Hüseyin Töl
Hüseyin Töl - 7 ay Önce

CHP den önce ben kızarım Tosya lıyı yolunacak kazmı zannediyor.

Bilim
Bilim - 7 ay Önce

Ya bu adamin ve bunun gibilerin neden reklami yapiliyor. Süru psikolojisi ile hareket ediyor bu tipler. Yanliz korkudan sokakta yürüyemez. Hem chp liler neden korksun. Teneke bir adamdan.

ALP BOZKURT
ALP BOZKURT - 7 ay Önce

Yıllarca yalancı, hırsız, vs dedikleri reislerine gelince koyun olup, Tosya'da kendini kurt zannediyor.

Cemal ÇAĞLAR
Cemal ÇAĞLAR - 7 ay Önce

MHP lideri bahçeli büyük söz vermişti MHP önce andımızı okullarda okutmayı sağlasın ondan sonra Türk milliyetciliginden söz ve Türk milletinden oy istesin gerisi lafı güzaf

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307