MHP TOSYA İLÇE TEŞKİLATI YÖNETİM LİSTESİ AÇIKLANDI

banner294

MHP TOSYA İLÇE TEŞKİLATI YÖNETİM LİSTESİ AÇIKLANDI
banner271

buraya tıklayınız

köklü siyasî geçmişi, zengin fikrî birikimi ve tecrübeli kadrolarıyla şehrimizin bütünleştirici konumundaki Milliyetçi Hareket Partisi, geçmişte olduğu gibi bugün de Tosya siyasî hayatında farklı ve önemli bir yere sahip olacaktır.

Bu ehemmiyet doğrultusunda her zaman şehrimizi bir adım daha ileriye taşıyacak ve her alanda en iyi şekilde tesis edecek MHP Tosya İlçe teşkilatı Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendi tarafından onaylanmıştır. Yeni kadromuzun öncelikle şehrimize hayırlı olmasını temenni eder değerli dava arkadaşlarımızın  her birine aldıkları görev ve sorumluluk için şükranlarımı sunarız. Tosya'mız için her daim en iyisini düşünen başta MHP Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey'e, Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız  Prof. Dr. E.Semih Yalçın Bey'e, MYK Üyemiz Yüksel Aydın Bey'e, İl Başkanımız Emin Çınar Bey'e teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

Ekibimiz ile birlikte Tosya'mızı bir adım daha ileriye götürecek , insanımız için gece gündüz çalışacak  ve gövdemizi taşın altına koyacağız. Rabbim utandırmasın.

Hayırlı uğurlu olsun...

Kamuoyuna saygılarımızla...

Suat BAZLAMAÇCI
MHP Tosya ilçe başkanı

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2021, 00:17

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 1 yıl Önce

Yeni İlçe Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine bu anlamlı yolda başarılar dilerim. Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımız'ın TOSYA İÇİN EN İYİ HİZMETİ NASIL SUNARIZ çabası ve gayreti içinde olacaklarına inancımız tamdır.

Nezahat özdemir
Nezahat özdemir - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun rabbim yardımcınız olsun inşaAllah suat bey hayırlı geceler

Recep TELLİ
Recep TELLİ - 1 yıl Önce

Memlekete hayırlara vesile olsun başarılarının devamını temenni ederim

Yusufyilmaz  Ata
Yusufyilmaz Ata - 1 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 1 yıl Önce

Milliyetçi hareket partisi Tosya ilçe başkanımız Suat Bazlamacci Başkanımıza ekibiyle birlikte Tosyamiza hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyoruz TAHAP Türkiye Tarım hayvancılık ve Arıcılık Federasyonu Kastamonu il başkanlığı Tosya

Selami KARAKAYA
Selami KARAKAYA - 1 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun,başarılar...

Tosyalı Tosyalı
Tosyalı Tosyalı - 1 yıl Önce

Başkan Volkan Kavaklığil ile birlikte Hayırlara vesile olurlar İnşaAllah...

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307