MHP Tosya İlçe Teşkilatı ve Vatandaşlar Kastamonu'ya akın etti

MHP Tosya İlçe Teşkilatı ve Vatandaşlar Kastamonu'ya akın etti
banner271

buraya tıklayınız

SEDAT AGACIKOĞLU

  Milliyetçi Hareket Partisi Tosya ilçe teşkilatı ve partililer bu gün Kastamonu’ya gelecek olan Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi karşılamak ve mitinge katılmak için sabah erken saatlerde konvoy halinde Kastamonu’ya gitti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün saat 14.00’de Kastamonu Kuzeykent miting alanında yapacağı mitinge Tosya’dan büyük bir katılım sağlandı. Sabah saatlerinde Cumhuriyet meydanında toplanan vatandaşlar otobüslerle Kastamonu’ya hareket ederken birçok vatandaş da özel araç ve minibüsleriyle Kastamonu’ya hareket etti.

MHP Parti İlçe Başkanı Dündar Özurgancı yaptığı açıklamasında ‘’ Ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde 31 Mart seçimlerine başarılı ve iddialı bir şekilde hazırlanıyor. İnşallah 31Mart seçimlerinde halkımızın teveccühü ile Başkan adayımız Volkan Kavaklıgil Belediye Başkanı seçilecektir’’dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gurbetci
Gurbetci - 1 yıl Önce

Sayın bahcelinin konuşmasını dinleyince mhp il başkanı ne düşünmüştür acaba. Kendini sorgulamıstir belki ben ne yaptım heryere de estim gürledim ama liderimiz ne dedi.!!!

gazi
gazi - 1 yıl Önce

başkan sahalara inmiş ş bsk

sade
sade - 1 yıl Önce

bu iş tamam hayırlı olsun tosyam

SIRADAKİ HABER