MHP TOSYA İLÇE BAŞKANLIĞI ''ADAYIMIZ NET KARARIMIZ BELLİ'' TOPLANTISI DÜZENLİYOR

banner294

MHP TOSYA İLÇE BAŞKANLIĞI ''ADAYIMIZ NET KARARIMIZ BELLİ'' TOPLANTISI DÜZENLİYOR
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

“Adayımız Net, Kararımız Belli”
Milliyetçi Hareket Partisi Tosya İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “İlçe ilçe Anlatma ve Aydınlatma” toplantısı yapılacak.
Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Milletvekilimiz Nevin Taşlıçay, MYK Üyeleri Murat Kotra, Çağrı Acı, Yüksel Aydın ve Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanı Emin Çınar’ın katılımı ile 24 Eylül Cumartesi günü Tosya Belediyesi Düğün Salonında saat: 15:30’da başlayacak.  
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Suat Bazlamacçı, “Adım Adım 2023” sloganı ile çıktığımız bu yolda Ankara Milletvekilimiz Sn. Nevin Taşlıçay, MYK üyelerimiz Sn. Yüksel Aydın, Sn. Murat Kotra, Sn. Çağrı Acı, ve İl Başkanımız Emin Çınar’ın katılımı ile “İlçe İlçe Anlat ve Aydınlatma” toplantımız gerçekleşecek olup, 2023 adayımız net kararımız belli anlayışıyla toplantımıza tüm halkımız davetlidir“ dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 7 ay Önce

Yüksel aydın niye geliyor, tehdit etmeye mi geliyor yine. O varsa ben yokum

Vatandaşa cart curt yok
Vatandaşa cart curt yok @Vatandaş - 7 ay Önce

Asıp kesmeye geliyor. Hıdırlığınan gıranı fethedecek.

Dikmenli
Dikmenli - 7 ay Önce

Sizde adayınız da gidicisiniz AKP'nin stepnesi

asmak kesmek kelle uçurmak
asmak kesmek kelle uçurmak - 7 ay Önce

Neyi anlatıp kimi aydınlatacaklar? Bu ilçenin insanı özellikle yüksel Aydın kişisi kadar aydın. Tosyalı aklı ilmen kendisinden üstün kimseden alır.
Yüksel aydın bu memleketin insanlarını bölüştürüp ayrıştırıp kutuplaştırmak istediğini düşünmekteyim. kendisinin hangi projelerle iştigali olduğunu bilmiyoruz sanki sosyal operasyonlar çekiyormuş gibi bir hali olduğu düşüncesindeyim

Siyaset Felsefe
Siyaset Felsefe - 7 ay Önce

Siz önce kendinizi aydınlatın. Bu toplum her konuda çok bilgili ve aydın zaten. Herkes her şeyi biliyor. Çok teşekkür ederiz, biz almayalım, ihtiyacımız yok. Anlatmanıza hele hele aydınlatmanıza hiç gerek yok. Saf ve temiz anadolu insanı her şeyi biliyor, siz üzülmeyin.

Oğuzhan
Oğuzhan - 7 ay Önce

Yüksel Aydın geliyorsa orda durulmaz, ben gelmem

Tosyalı
Tosyalı - 7 ay Önce

Yüksel aydın denen provakatör ü Tosya da görmek istemiyoruz artık , ben onun hiçde cumhurbaşkanını hükümeti ittifakı desteklediğini düşünmüyorum

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307