MHP'Lİ YÜKSEL AYDIN CHP'LİLERE SERT ÇIKTI

banner294


buraya tıklayınız

 Sedat Ağacıkoğlu  
  KASTAMONU (İHA) - 23.Tosya Kültür ve Pirinç Festivali programına katılmak için ilçeye gelen MHP MYK Üyesi Yüksel Aydın: CHP İlçe Başkanıyla Problemimiz yok dedi.  
  İpekyolu Fuarı açılışında yaptığı konuşmayla başlayan tartışmaya son noktayı koyan Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Yüksel Aydın, CHP İlçe Başkanıyla problemlerinin olmadığını söyledi.12 Ağustos 20222 günü 2’nci İpekyolu Fuarı’nın açılışında konuşan MHP MYK Üyesi Yüksel Aydın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için sert konuşmuştu ve arkasından CHP İlçe Başkanı İsmail Okuducu fuar alanını terk ederek daha sonrasında yaptığı basın açıklamasında cevap verilmişti.
  23’ncü Uluslararası Tosya Kültür ve Pirinç Festivali açılışına katılmak üzere ilçeye gelen MHP MYK Üyesi Yüksel Aydın fuar açılışında yaptığı konuşmaya ilişkin gazetecilere açıklamalarda bulundu. CHP İlçe Başkanı ve ilçe yöneticileriyle hiçbir probleminin olmadığının altını çizen Aydın yaptığı açıklamada; “Ben aslında CHP ilçe başkanına gerçek manada hiçbir şey söylemedim. Gerçek CHP lilere hiçbir şey söylemedim. Ama gerçek şu. Liderleri Uludere ye Roboski demedi mi dedi. Eğer Tosya İlçe Başkanı bunu kabul ediyorsa buna diyeceğim bir şey yok. Kurucu parti olduklarını ifade ediyorlar ama PKK nın PYD nin kurduğu bir cümleyi Türkiye Cumhuriyeti’nin bir ilçesini Roboski diye tanımlamasını kendisi kabul ediyorsa benim söylecek bir şeyim yok. Benim sözüm 6 lı masaya.  altılı kanyan diyoruz ya. Benim onların hiçbiriyle ilgili Tosyada ki gerçek CHP lilerin kabul etmeyeceğini ben biliyorum. Çünkü onlar vicdanlı insanlar. Onlar CHP nin gerçek seçmeni onlar başka oluyor. Partiye kitleye sahip çıkan insanlar. Onlar iradenin gerçek temsilcileri onlara hiçbir şey yok. Gerçek CHP lilerden bahsediyorum onlara hiçbir şey yok. Kabul ediyorlarsa PKK nın uludereye Roboski demesini Kılıçdaroğlu’nun Uludereye Roboski demesi benim takıldığım nokta budur. Terör örgütü ağzıyla bu milleti yönetmeye kalkana bu millet müsaade eder mi zannediyorsunuz?" diye konuştu

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2022, 18:44

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 10 ay Önce

Züccaciyeye giren fil deyimi vardır bilir misiniz? Sayın Aydın halen anlamamış. Ya da gerçekten siyaset yapıyor zira siyasetçinin eskisi, olmuşu biraz narsist olur. Bilgisi olsun olmasın her ortamda konuşmak, kendisini dinletmek ister. Aydın da o hesap nerde mikrofon görse asarım keserim yıkarım biçerim. Tosyalı dediklerinize değil halinize tavrınıza kızgın. Birleştirici, kaynaştırıcı bir üslup varken Fuar alanında o konusmalar neden? Bir özür dilemek bu kadar zor olmamalı. Yıkılan birseylerin üstüne tekrar tekrar gitmek ne kadar doğru?
Hem Ankara'da Balgat ve Söğütözü yakın. Bu dediklerinizi Balgatta söyleyip etkisini Söğütözünden dinleyebilirsiniz. Güzelim ilçenin mehabetini bozmanıza gerek yok.

Türk
Türk - 10 ay Önce

Bu adam ne ülkücüdür nede milliyetçidir yüzünden sahtekarlık Riya akıyor.. Kastamonu’nun yüz karası, söylenecek çok söz var bu şahıs hakkında, ezbere ülkücülük yapan kendini bilmezin biri..

Araştırmacı
Araştırmacı - 10 ay Önce

Geçmişte tarihte bir ülke varmış. Ülkede bir kısım adamlar belirli bir yaşa kadar ömrünü devletin kuruluş değerlerine, kurallarına kızgınlıkla, öfke ile ve sevmeyerek geçirirken, aldığı vergilerden tutun, güvenlik, adalet, yargı, gelir ve kazanç dağılımı, kanun nizam, hukuk, demokrasi, yönetim şekli vesair her türlü uygulamasına muhalif olarak yaşarken, bir anda "kutlu dava partisi" diye bir parti kurmuşlar ve bir şekilde halkın oylarıyla iktidar olmuşlar ve devlet iktidarı, devleti sevmeyen bu kişilere teslim edilmiş. Ülke halkı yaman bir çelişki yaşamış, ikilem içerisinde kalmış. Böyle bir ruh halinde olan adamlara devlet yönetimi teslim edilir ise sonucu ne olmuştur acaba? Araştırmak lazım, tarih okumak lazım.

Bilal Şahin
Bilal Şahin - 10 ay Önce

Iki li ganyandan sayenizde bu ülke cok şey kaybetti. Sayın Aydın siz şowunuza devam edin. Bir gün ayarsınız ama iş işten geçer.

Oğuzhan
Oğuzhan - 10 ay Önce

bir insan hiç mi sevilesi olmaz...

Alp Bozkurt
Alp Bozkurt - 10 ay Önce

Bu balık hafızalı şimdi davul zurnayla terörist getirenlere ve fetö örgüt liderleriyle fotosu olmayanın bakan olamadığı partiye el pençe durmuyor mu?

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307