MHP HEYETİ TOSYA'DA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla hazırlanan "Adım Adım 2023 İl İl Anadolu" programı çerçevesinde 28 Kasım Pazar günü Tosya ilçesine gelen MHP Genel Sekreter Yardımcısı İzmir Milletvekili Tamer Osmanoğlu, Konya Milletvekili Esin Kara, Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MYK üyeleri Hüseyin Edis, Davut Haskırış ve Çağrı Acı, Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ile birlikte belediye çalışmalarıyla ilgili bir dizi incelemelerde bulunduve akşamında Vatandaşlarla bir araya geldi.

Kastamonu MHP MYK Üyesi Yüksel Aydın ve Kastamonu MHP İl Başkanı Emin Çınar’ında yer aldığı ziyarette Başkan Kavaklıgil  MHP heyetine iki buçuk yıllık çalışmaları kapsayan kısa bir sunum yaptı.

Belediye ziyaretlerin ardından heyet ilçe muhtarları,sivil toplum kuruluşları ile buluştu,Doğramacı Gala salonunda düzenlenen toplantıda muhtarların ve vatandaşların taleplerini dinleyen heyet çözüm aşamasında destek verecekleri sözünü verdi.Toplantı misafirlerin ve vatandaşların hatıra fotograf çekimi ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2021, 22:59

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Algı Olgu
Algı Olgu - 6 ay Önce

İyi gelmişler, hoş gelmişler. İlçenin sorunlarına, geçim darlığına, yoksulluğa, asgari ücrete, düşük emekli maaşlarına, emeklilikte yaşa takılanların haklarının yenmesine, küçük esnafların çiftçilerin ve borçlu insanların sorunlarına çözüm bulmuşlardır artık. Kendi güzel maaşları her ayın 15 inde saat 12.01 de banka hesaplarına devlet tarafından düzenli hemen ödendiği için bol bol konuşup konuşup gitmişlerdir.

Vatandaş
Vatandaş - 6 ay Önce

İye güzel toplanmalar fakat salonda toplanmak olmaz halkın arasına esnafın arasına girin işçiye emekliye sorun haliniz ne esnaf esnaf sokak sokak gezin vatandaşın halini anlayın.

SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif