Metin Çelik Ak PArti Tosya Kongresinde açıklamalarda bulundu

banner294

Metin Çelik Ak PArti Tosya Kongresinde açıklamalarda bulundu


buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu (İHA )

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Tosya İlçe Kongresi 10 Eylül 2017 Pazar günü saat 14.00'te Mehmet Erkaragülle Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi. Kongreye Ak Parti Kayseri Milletvekili MKYK üyesi İsmail Emre Karayel ,Kastamonu Milletvekilleri Hakkı Köylü, Metin Çelik ve Murat Demir partili partisiz tüm vatandaşlar katıldı.

Kongre öncesi Tosya İHA muhabiri Sedat Ağacıkoğlu’nun sorularını cevaplayan Kastamonu Milletvekili Metin Çelik’’ Her kongre süreci bizim için yeni bir başlangıçtır. Yönetime yeni giren arkadaşlarımız olduğu gibi liste dışında kalan arkadaşlarımızda olacaktır. Zaten kongre yapılmasının amacı budur. Tosya ilçemiz Ak Parti döneminde hizmet ve yatırımlar açısından her şeyi almıştır. Sürekli Hastane sorunu gündeme getiriliyor fakat şu an Tosya Devlet Hastanesinde Doktor sorunu yok. Her branşta doktor vardır ve Tosya Devlet Hastanesinin doktor anlamında hiçbir eksiği yoktur’ ’dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yücel kara
Yücel kara - 6 yıl Önce

Hastanede doktor yok hala güzel işler yaptık diyorlar.

yunus
yunus - 6 yıl Önce

trilyonluk hastane.içi boş.alın o zaman sizin olsun.boşuna mı çankırıya geliş-gidiş yapıyoruz....

mahmut
mahmut - 6 yıl Önce

bu vekil hiç ambulansla kastamonuya kadar sevke gitmiş mi.ben bu yıl dedemi 8 defa kastamonuya ambulansla getirip götürdük.bir de o yollarda..canımız çıktı.insaf be.

m.ali
m.ali - 6 yıl Önce

çankırı devlet hastanesi tosyalıyla dolu.doktor varda çankırı devlet hastanesine tosyalılar neden muayene olmaya gidiyor.konuştukları tırı vırı.

tavsiye
tavsiye - 6 yıl Önce

Vekil bey acil macil hastalandığında direk Tosya devlet hastanesine başvursun... Hastalarımız yollarda ölürken ölmeyi bayılmak sanıyorlar herhalde

Adem Hızarcı
Adem Hızarcı - 6 yıl Önce

İstanbuldan sevgi ve selamlarımı sunuyorum. Hastanemizin dışı hoş ama, içi boş, Hastanemiz birde anayol kenarında, araçların tam kaza yaptığı mahalde, kalp krizi olsun ağır yaralı hastalarımız olsun kastamonuyu sevk, kastamonudan ankayara sevk, niye sevk oluyor ki, koskoca hastanemizde gerekli araç ve gereçlerimiz neden yok ki; kastamonuda veya ankara olan donanım neden yokki, yazma ile olmuyor işte. sevgilerimi sunuyor tşk ederiyorum.

Tosyali
Tosyali - 6 yıl Önce

Acaba vekil doktor konusunda başka bir yerleşim var Adida Tosya olan
Yerde mi doktor tam diyor
Biz Kastamonu ili Tosya devlet Hastanesi'nde doktor sorunu var diyoruz
yetkililer
Sizin bildiğiniz Tosya değil demek ki yaşadığımız yer

tugrul
tugrul - 6 yıl Önce

Acama hastaneye gelipte baktilarmi hangi doktorvardiye


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307