İYİ Parti Tosya Seçim Meydanında İlk Mitingini Yaptı

31 Mart Mahalli İdareler seçimine 6 gün kala İYİ Parti Tosya İlçe Teşkilatı Tosya'da ilk mitingi düzenledi.


buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın katılımıyla düzenlenen açık hava mitinginde açılış konuşmasını İlçe Başkanı Murat Aşçı yaptı. Hoş geldiniz dileklerini ileten Aşçı, katılımcılara teşekkür etti.

Mitingte konuşan İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Özcan Büyükşen Tosya Belediye Başkan Adayı Mustafa Güvenç’in projelerinin konuştuğunu belirterek Pazar günü yapılacak olan seçimlerde destek istedi.

Mitingte konuşan İYİ Parti Tosya Belediye Başkan Adayı Mustafa Güvenç, projelerini anlatarak yaşanabilir bir Tosya için çalışacaklarını söyledi.

Partisinin açık hava mitinginde halka hitap eden İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, belediye başkan adayının projelerle geldiğini belirterek Tosya halkından destek istedi. Tosyalı siyasetçileri eleştiren Aydın, İYİ Parti’nin Belediye Başkanlığını alması durumunda ortaya konulan projelerle daha iyi hizmetlerin yapılacağını söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Pırıl Pırıl Bir Aday
Pırıl Pırıl Bir Aday - 1 yıl Önce

Mustafa Güvenç bey, desteklerimiz ve oylarımız size. Belediye meclis üyesi adaylarınız ve il genel meclisi üyesi adaylarınız pırıl pırıl insanlar. Sizde pırıl pırılsınız. Kazanacaksınız inşAllah . Yalnız MHP ve AKP yönetimlerinin açtırdığı belediyenin yüklü miktardaki borcunu ödemek zorundasınız. Bunları seçmene iyi anlatın sonra mahçup olmayın. Oylar İYİ Partiye.

Vatandaş
Vatandaş @Pırıl Pırıl Bir Aday - 1 yıl Önce

İlayda MHP'nin de belediye meclis üyeleri olduğu için olmasın

ilayda
ilayda @Pırıl Pırıl Bir Aday - 1 yıl Önce

pardonda MHP nin borçla ne alakası var onu anlamadık .borç son 5 yılın borcu istediğğniz şaşa oy verin ama mhpyi karalayarak değil si önce belediyenin borçlarının hangi yıla ait olduğunu öğtenn sonra yorum yapın

EYT Sever
EYT Sever - 1 yıl Önce

25 yıl prim ödeyerek emekli olmak için sisteme dahil olan bir sigortalı işçi veya bağkurlu esnafın emekli olma süresi 35 yıla çıkarılmıştır. 32 yıldır prim ödeyen bağkurlu küçük esnaf veya asgari ücretli işçi halen emekli olamamıştır. 3 yıl daha prim ödeyerek emekli olabileceklerdir. Emeklilikte Yaşa Takılma budur işte. O sebeple AKP ve MHP adaylarına bu seçimde asla ama asla oy yok Bu seçimde oylar İYİ partiye. AKP ve MHP ye oy veren EYT linin aklı yok demektir. Çünkü bu ülkede 2 yıl 5 yıl 10 yıl 15 yıl 20 yıl 25 yıl prim ödeyerek emekli olunmuştur. 35 yıl nerde görülmüş. AKP ve MHP adaylarına oy yok bu sefer. 35 yıl prim ödeyerek canımız çıktı, aktüerya hesaplarınızı iyi yapın. Sosyal güvenlik primi ödemekten ve çalışmaktan dişlerimiz döküldü, bir deri kemik kaldık.

Akıl Tutulması
Akıl Tutulması - 1 yıl Önce

AKP ve MHP ye oy veren bir EYT linin (Emeklilikte Yaşa Takılan) aklından zoru var demektir. Akıl tutulması yaşıyor demektir. Bu partilere oy vermesinde kime verirse versin. İYi Partiye versin. Celladına aşık olmasın.

Marifet Pazarlama
Marifet Pazarlama - 1 yıl Önce

Ülkenin iktisadi değerlerini, teşekküllerini, müesseselerini, fabrikalarını acımasızca pazarlayanlara, ülkeyi bilinçsizce borçlandıranlara bu seçimlerde oy yok. Haydi Tosya oylar İYİ Partiye. Bundan sonra aldanmak aldatılmak yok.

Acı Gerçek
Acı Gerçek - 1 yıl Önce

2002 de asgari ücretten bir kişisi çalışan 4 nüfuslu bir aile sabah öğle akşam sadece çay simit yiyerek karnını zar zor doyuruyor idi. 17 yıl sonra bu gün ise hiç doyuramıyor. Bir ailenin çay ve simitten başka aylık gideri mi yok? Giderleri saymakla bitmez. Bir ailenin aylık giderlerinin neler olduğunu bile bile aylık asgari ücret hesabını hangi salak yaptıysa artık söyleyecek söz bulamıyorum.!!!!!. Uydurukçulara, yalancılara, aldatanlara, kandıranlara, istismarcılara bu sefer oy filan yok. Siz bu işi beceremediniz. Bırakın bu işleri işinize bakın. Bu defa oylar İYİ Partiye

Ücret Asgari
Ücret Asgari - 1 yıl Önce

Sizi refah vaadiyle kandırıp fakirliğe mahkum eden ve yaklaşık 17 yıldır yöneten mhp destekli, akp lilerin hayatlarına bir bakın refah içerisinde yaşadıklarını göreceksiniz Bu sefer oylar İYİ Partiye. Haydi tosya uyan gözünü aç. Tencereler boş akp ve mhp li yöneticilerinkiler dolu. Nasıl bir ekonomik adalet bu. Kandırmasın kimse birbirini. Ayıp.

Analiz Sentez
Analiz Sentez - 1 yıl Önce

Bu seçimlerde yeni nüfus kimlik kartı ile oy kullanmak için nüfus kimlik kartını değiştirmek için gittim. 6 nüfuslu bir aile için kişi başı 22.50- tl dan toplam 135.00-tl ücret ödettirdiler. Şunu anladım ülkeyi yönetenler vatandaşına bir nüfus kimlik kartı hediye etmekten bile acizler. (83.000.000 kişi × 22.50-tl = 1.867.500.000-tl ) Ülkenin o kadar vergilerden ve özelleştirmelerden geliri var iken yönetenler vatandaşı için nüfus kimlik kartı giderlerini karşılamak amacıyla bütçede 1.867.500.000-tl cık bir parayı karşılık olarak ayırmaktan acizler. O sebeple; bu seçimlerde mhp destekli akp ye oy filan yok, mhp ye de oy yok. Oylar İYİ PARTİ ye. O kadar gereksiz yerlere bile harcanmak üzere para bulanlar bir nüfus kimlik kartınının basımına para bulamıyorlar. Yazık. O sebeple oylar bu sefer İYİ Partiye.

Atatürk kızı
Atatürk kızı @Analiz Sentez - 1 yıl Önce

Ayrıca İyi Parti ve Millet ittifakı tüm suriyelileri ülkelerine gönderecek, buna günülden inanıyorum çünkü bunları başımıza getirenlerin milliyetçilik ve ümmetçilik duygusu yok! bu kadar net ortada!

marko paşa
marko paşa - 1 yıl Önce

betonları gelecekte yiyiceksek eyvAllah iş aş gerek öncelikle çadırdada yatalım sorun yok mustafa bey azimli karalı lAllah yolunu açık etsin süpriz isim kazanır


SIRADAKİ HABER