İYİ PARTİ TOSYA İLÇE TEŞKİLATINDA BELİRSİZLİK

banner315

İYİ PARTİ TOSYA İLÇE TEŞKİLATINDA BELİRSİZLİK
banner322

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

İYİ Parti Tosya İlçe Başkanlığının 3. Olağan Genel Kurulu toplantısını çoğunluk sağlandığı takdirde 21 Kasım 2022 Pazartesi günü yapacak.

Bir önceki İYİ Parti Tosya İlçe Başkanı Mustafa Güvenç’in 15 Haziran 2022 tarihinde İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Ahmet Katar tarafından görevden alınarak 11 Ağustos 2022 tarihinde Mehmet Kaan Erdem İYİ Parti Tosya İlçe Başkanı olarak atandı.

‘’80 GÜNDÜR PARTİ YÖNETİMİ OLUŞTURULAMADI’’

Son günlerde Tosya Siyaset gündeminde sık sık gündeme gelen İlçe Parti yönetiminin oluşmaması rahatsızlıklara ve eleştirilere neden oldu. Görevi devraldıktan sonra özverili bir şekilde birleştirici bir siyaset anlayışı ile ilçe başkanlığı yapan Mehmet Kaan Erdem liste hazırlayıp İl Yönetimine sunduğu Tosya İlçe Yönetimi listesi hiçbir neden ve açıklama yapılmadan ret edildiği öğrenildi. Parti içi muhalefet 80 günde devrialem misali 3 defa yönetim listesi hazırlanarak Kastamonu İl Yönetimine sunuldu fakat İlçe yönetimimiz takdiri ile her defasında kabul görmedi. Bir ilçe başkanı yönetimi olmadan nasıl çalışır şeklinde seslerini yükseltmeye başladı.

KONGREDE İLÇE BAŞKANI ADAYI OLMAYACAĞIM

Siyasi kulislerde iddialara göre 21 Kasım tarihinde yapılacak Olağan Genel Kurulda İYİ Parti Tosya İlçe Başkanı Mehmet Kaan Erdem’in ilçe başkanlığına aday olmayacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2022, 09:39

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 12 ay Önce

Doğru karar Kaan erdem bey, boşver iyi partiden de o kadın danda bi cacık olmaz. Guru temüzlemiye devam boşvi

Erkan izci
Erkan izci - 12 ay Önce

Bu haberin kaynağı kim ...bu kadar detay tesadüf olamaz.

Aydın Yaman
Aydın Yaman - 12 ay Önce

Sayın Mehmet Kaan Erdem başkanım dik durup biyat etmeyenleri partide barindirmaz. Il baskanı baş alıp baş kesen ona hitap ederken efendim deyip egilerek çeker düğümleyerek hitap edenlerden hoşlanır birde kalem şör bulmuş yanina oturtup o söylüyor digeri yazıyor.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307