İYİ PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI MEHMET KAAN ERDEM

banner315

İYİ Parti Tosya Teşkilatında Mehmet Kaan Erdem Dönemi başladı.

banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

İYİ Parti Tosya İlçe Başkanlığı 3’ncü olağan genel kurul toplantısını yaptı. Toplantıya CHP Tosya İlçe Başkanı İsmail Okuducu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Baş, Madeni Eşya Odası Başkanı Yücel Gecioğlu, İYİ Parti geçmiş dönem ilçe başkanları Erdoğan Bodur, Ali Orhan Kıral ve Mustafa Güvenç, İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet Kaan Erdem ve partililer katıldı.

Divan teşekkülünün oluşturulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Açılış konuşmasını İYİ Parti İlçe Başkanı ve Başkan Adayı Mehmet Kaan Erdem yaptı. Misafirlere ve katılımcılara hoş geldiniz dileklerini ileten Başkan Erdem genel kurulun hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.  Göreve geldikleri günden itibaren siyaset kurumu olarak yapılması gerekenleri yaptıklarını ve gidilmesi gereken yerlere gittiklerini belirterek İYİ Parti Tosya İlçe Başkanlığı’nı gittikleri yerlerde en iyi şekilde temsil ettiklerinin altını çizdi.

Faaliyet raporu ve mali tablolar okunarak oy birliği ile kabul edildi. Gündemde yer alan maddeler görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı.

Protokol konuşmalarının ardından seçimlere geçildi. Seçime tek liste katılan Mehmet Kaan Erdem İYİ Parti Tosya İlçe Başkanı seçildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2022, 22:54

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 11 ay Önce

vakit kaybetmeyin. her akşam en az 5 haneye gidin ve hal-hatır sorun. 100 günde 500 hane eder. küçük bir hediye ile gönüllerini alın. inanın size çok şey kazandıracak. bunu yapmazsanız hiçbir şey beklemeyin.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307