İYİ PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI GÖREVDEN ALINDI

banner294

İYİ PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI GÖREVDEN ALINDI
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

İYİ Parti Tosya İlçe Başkanı Mustafa Güvenç görevden alındı.

28 Ekim 2021 tarihinde İYİ Parti Tosya ilçe Başkanlığı görevine getirilen Mustafa Güvenç İYİ Parti Kastamonu İl Başkanlığı tarafından 9 ay sonra ilçe başkanlığı görevinden alındı.

Edinilen bilgiye göre şok bir kararla İl Başkanlığı tarafından Tosya ilçe başkanlığı görevinden alınan Mustafa Güvenç Genel merkez tarafından 9 ay önce İYİ Parti İlçe başkanlığı görevine getirilmişti. İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Ahmet Katar tarafından 21.06.2022 salı günü İYİ Parti Tosya ilçe başkanlığı görevinden alındı.

İYİ Parti Kastamonu İl Başkanlığının isteği doğrultusunda görevden alınan Mustafa Güvenç ilçe başkanlığı görevinden alınsa bile istifa etmeyerek önümüzdeki dönem içinde partiye değişik kademelerde hizmet etmeye devam edeceği öğrenildi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 6 ay Önce

İyi parti nezdinde bütün partiler geçerli: Hiçbir partide demokrasi en ufak esintisi yok. Ben görmedim ilçe - il başkanlarının seçimle geldiklerini. Hepsi atamayla geliyorlar. Senin en alt tabakanda seçim yok demokrasinin esintisi yok. Sen bu ülkeye demokrasiyi nasıl getireceksin. Görevden alınma endişesi olan bir başkan nasıl korkmadan iş yapacak. Maalesef ülkemizde siyaset diye bir tiyatro sahnesi kurulmuş, gariban halk sömürülüp duruyor. Bir de şahsi görüşümdür il- ilçe başkanları daha çok kişisel işleri için bu göreve istekli oluyorlar gibi geliyor

Ahmet
Ahmet @Mehmet - 5 ay Önce

Mehmet rumuzlu arkadaş hem de ne tiyatro ki ne tiyatro. Eksiksiz, noksansız tam tiyatro. Herkes te saf saf izliyor.

Tosyalı
Tosyalı - 6 ay Önce

Mustafa niye görevden alındın bir açıklama yap kamuoyuna

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307