İBRAHİM DEMİR CANLI YAYINDA TOSYA'DAKİ KİRLİ SİYASETİ İFŞA ETTİ

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

Yeniden Refah Partisi Kastamonu 1.sıra Milletvekili Adayı İbrahim Demir bu akşam Kastamonu366 web sitesinin canlı yayınında Tosya ilçesinde bir siyasi parti ilçe başkanının seçim çalışmalarında yapmış olduğu kirli siyaseti ve algı oluşturma çalışmasını ifşa etti.

TV366 Seçim Özel programında İrfan Şalcı’nın konuğu olan Milletvekili adayı İbrahim Demir 14 Mayıs Milletvekilliği seçimleri öncesinde projeleri ve seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Gelen bir soru üzerine Milletvekili adayı İbrahim Demir’’ Son günlerde Tosya ilçesinde Cumhur İttifakı ortağımız Ak Parti ilçe başkanı seçim çalışmalarında ve sosyal medya üzerinden trol hesaplardan ‘’işte Yeniden Refah Partisine ve İbrahim Demir’e verilen oylar boşa gider. Ancak Millet ittifakına CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı’ya gider’’ yönünde algı oluşturmaya çalışıyorlar. Ben bunu sayın ilçe başkanına hiç yakıştırmıyorum. Böyle boş işlerle uğraşmasın. Benim ona tavsiyem bizler nasıl Cumhurbaşkanımıza 1 oy fazla kazandırma mücadelesi yapıyor isek kendisi Tosya’da değil gitsin Kastamonu’da CHP’nin oy havuzu olan yerlerinde Cumhurbaşkanımıza 1 fazla oy kazandırmaya çalışsın.22 Yıldır Tosyalı bir adayı milletvekili adayı yapamadınız şimdi kendi başarısızlığınızı kapatmak için Tosyalı seçmenin iradesine algı yapmaya çalışmayın. Sizler yakışmıyor ve boş işlerle uğraşıyorsunuz’’ dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 4 hafta Önce

Tosya ak parti teşkilatı milliyetçiliğini gösterisinde kendi öz evladımız İbrahim Demir in yanında olalım. Hasan Mete gerçekten İbrahim demirle uğraşacağına kendi işine baksın kendi teşkilatlarından fake hesap açıp karalama yapmaya çalışmasınlar. 10 oyum var 10 oy reise Akp ye bir oy yok. Kendileri fahri hemşerilik veriyoruz 3. Adaya diye hava civa yapacaklarına önüne baksın . Geldiğinden beri yaptığı bir iş olmayan Hasan Mete bir faydası dokunsunda kendi evladımızı desteklesin. Onu da yapmıyorsa kirli oyunlarla evladımızı karalamasın, yedirmeyiz ona . Tosya EVLADINA sahip çıkacak .

serkan karaçam
serkan karaçam - 4 hafta Önce

gercekden canı gönülden ibrahim demiri desdekliyoruz bir tosyalı olarak artık yeter bir tosyalı cıksın

ABDULLAH
ABDULLAH - 4 hafta Önce

TOSYANIN KAZANMASI LAZIM KASTAMONUNUN DEYİL 22 YILDIR KASTAMONUNUN DEYİRMENİNE SU TAŞIMAKTAN VAZGEÇİN ARTIK YENİDEN REFAHI DESTEKLİYELİM Kİ TOSYA KAZANSIN BU FIRSAT BİRDAHA ELEGEÇMEZ UYANIN ARTIK EEEY TOSYA!!!

Veli
Veli - 4 hafta Önce

Vekillige yakışan birisi. Hitabeti de çok kuvvetli.

Bayram peker Peker oğlu ahşap
Bayram peker Peker oğlu ahşap - 4 hafta Önce

Tebrik ediyorum Rabb'im yolunuzu açık etsin inşAllah

İrfan
İrfan - 4 hafta Önce

Haydi Tosyalı hemşehrilerim bu seçimde bizi görmeyenleri bizde görmeyelim

Kim bilir
Kim bilir - 4 hafta Önce

Sizin görmezden geldiğiniz adam 14 Mayıs akşamı tebrikleri kabul edecek gibi duruyor helal olsun yeniden refah partisi ne arı gibi çalışıyorlar

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307