Hemşerimizin MHP Siyaset Okulundaki Başarısı

banner294

Hemşerimizin MHP Siyaset Okulundaki Başarısı
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Hemşehrimiz Uzm.Psik.Dan. Fatih Yasin Keman Milliyetçi Hareket Partisi Siyaset Akademisi ve Liderlik Okulu 15.Dönemi 2.Olarak bitirdi. Ödülünü Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ den alarak büyük bir gurur yaşadı.
Devlet Bahçeli yapmış olduğu açıklamada
Siyaset Akademisi ve Liderlik Okulu Ülkücü Camiaya genç siyasetçiler yetiştirmek amacıyla belli dönem aralıklarıyla açılmakta ve siyasete özel ilgisi ve yeteneği olan öğrencileri almaktadır.
15'inci dönemde de 40 öğrencinin Siyaset ve Liderlik Okulu'nda bulunduğunu ve sertifika almaya hak kazandığına değinen Bahçeli, okul kapsamında MHP'nin misyon ve vizyonuyla ilişkilendirilmiş temel siyasi, ekonomik, diplomatik, sosyolojik, iletişim, sosyal medya ve tarih konuları ile Milliyetçi-Ülkücü kuruluşların tanımını içeren toplam 25 dersin katılımcılara verildiğini söyledi.4 Ay boyunca Katılımcıların 90 saatlik ders aldıklarını belirten Bahçeli, Siyaset ve Liderlik Okulu'nun ilk günkü heves ve heyecanla nice yıllara ulaşmasını diledi.
Fatih Yasin Keman da;
 “Kastamonu Ülkü Ocaklarında Ülkücü Terbiyemi Aldım, Önceliğim her zaman Din, Vatan,Millet ve Bayrak olmuştur. Türklük Gurur ve Şuuru İslam Ahlak ve Fazileti aldığımız terbiyenin omurgasını oluşturmuştur. Bizde riya yoktur, yalan yoktur. Sadakatimiz Devletimize, hizmetimiz Yüce Türk Milletinedir” diyerek sözlerini tamamlamıştır.
Daha önce de ilimizi Temsilen 5.Dönem İl Öğrenci Konseyi Başkanlığı Yaparak TBMM de de başarıyla temsil etmişti.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak Akgün
Burak Akgün - 3 yıl Önce

Fatih Yasin Keman’la ilkokul sıralarında tanıştık. Anne ve babasından aldığı eğitimiyle, her zaman çevresine örnek olmuştur. Şartlar ne olursa olsun her zaman mücadeleyi bırakmayan yüreği kocaman bir Ülkücüdür. Ben inanıyorum ki ; şu fani hayatta , herkesin kendi çıkarılarını düşündüğü zamanda Yasin Kardeşim sonuç ne olursa olsun hep haklı ve doğrunun yanında olmayı tercih etmiştir. İnanıyorum ki Yasin Reis için bu bir başlangıç olacaktır. Kişiliği ve Dava adamlığıyla çevresine örnek olarak çok daha iyi konumlarda haklı mücadelesine devam edecektir, yolun bahtın açık olsun...

Reis
Reis - 3 yıl Önce

Kardeşim yolun bahtın açık olsun.Dürüst ahlaklı Zeki siyasetçilere ihtiyacımız var.Siyasetin kirletemeyeceği ender insanlardansın.Daha iyi yerlere geleceğine eminim.Doğru ve sağlam adımlarla yürüyorsun.

Yenidoğanlı Sadık
Yenidoğanlı Sadık - 3 yıl Önce

Çok güzel Tebrik ederim bizim bu arkadaşlarımıza sahip çakmamız lazım.Babası da çok değerli bir abimizdir.

M.BÜTÜN
M.BÜTÜN - 3 yıl Önce

Çok değer verdiğim bir öğrencimdi yıllar sonra böyle bir haberle karışlaşınca duygulandım.Çok kibar mütevazi saygılı ve bilgili bir öğrencimdi.Hatta " Oğlum böyle işler zor işler çok yıpranırsın yönetmek hele insanları yönetmek çok zordur demiştim. Bana hocam "Biz sadece sınıfı okulu ya da bulunduğumuz kurumu yönetmeye talip değiliz biz devleti yönetmeye talibiz demişti" o zaman anlamıştım ne kadar idealist olduğunu.MaşAllah evlenmiş çoluk çocuğa karışmış.Daha iyi yerler de ömrümüz yeterse göreceğimize eminim...

Hulusi
Hulusi - 3 yıl Önce

Riya yoktur yalan yoktur deniliyor şu gerçeği yazmadan geçemeyecem siyasetciler yalan konuşmadan durmazlar sözlerinde pek durmazlar

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298