CHP TOSYA İLÇE TEŞKİLATI BELEDİYE BAŞKANI ADAYINI AÇIKLIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Tosya İlçe Başkanı İsmail Okuducu 31 Mart 2019 Belediye Başkanlığı Seçimleri öncesi değerlendirmede bulundu.

CHP TOSYA İLÇE TEŞKİLATI BELEDİYE BAŞKANI ADAYINI AÇIKLIYOR
banner271

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu-İHA

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un MYK sonrası yaptğı açıklamada 31 Mart Belediye Başkanlığı Seçimlerinde 105 adayın belirlendiğini açıkladı. Yapılan açıklama sonrasında Kastamonu ilçelerinden Araç,Hanönü,Küre,Daday ve Abana Belediye başkan adaylarının ismi açıklandı.

İlçe Belediye Başkan adaylarının isimlerinin Genel Merkez tarafından açıklanması sonrası Tosya Belediye Başkan adayının listede olmaması siyasi kulislerde farklı yorumlara neden oldu. CHP Tosya İlçe Başkanı İsmail Okuducu internet sitemize yaptığı değerlendirmede '' 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Tosya Belediye Başkanlığı için iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz. Şu an Başkan adaylığı için iki aday adayımız var. Bu arkadaşlarmız genel merkez tarafından değerlendirildikten sonra yapacağımız Basın açıklaması ile sizlere ve halkımıza tanıtacağız. Belediye Başkanı aday adaylarımız biri Esnaf diğeri ise emekli memur arkadaşımız. İsimlerini şu an açıklamayı uygun bulmuyoruz fakat size kısaca şunu ifade etmek isterim her iki belediye başkan aday adayımızda ilçe halkı tarafından sevilen ve saygı duyulan şahsiyetler. İnşallah adayımız açıklandıktan sonra yapaçağımız başarılı seçim çalışması ile tüm seçmenlerden yeterli oy alarak Tosya Belediye Başkanlığını kazanaçağız''dedi.  

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 00:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER