CHP TOSYA İLÇE KONGRESİNE YAPILAN KONUŞMALAR DAMGA VURDU

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesi Cumhuriyet Halk Partisi Tosya İlçe Olağan Kongresini Belediye Düğün Salonunda partililerin katılımı ile yapıldı. Kongreye CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı,Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil,Cide Belediye Başkanı Eşref Mutlu,Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş,CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin , CHP Tosya İlçe Başkanı İsmail Okuducu,Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Mustafa Corcor,Genç Parti Tosya İlçe Başkanı İzzet Karabalak, CHP Kastamonu İl Yönetimi, CHP Tosya İlçe Yönetimi, delegeler ve partililer katıldı.

Divan teşekkülünün oluşturulmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Gündemde yer alan maddelerin görüşülmesinin ardından oy birliği ile ibra edildi. Kongrede konuşan İlçe Başkanı İsmail Okuducu, katılımcılara teşekkür ederek kongrenin hayırlı olması temennisinde bulundu. Tek liste seçime girdiklerini belirten İlçe Başkanı İsmail Okuducu Seçime katılan delegelerin oyunu alarak güven tazeleyen İsmail Okuducu tekrar CHP İlçe Başkanlığına seçildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2020, 21:19

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 2 yıl Önce

İşte Muhteşem Tablo.. Tosya'da siyaset böyle yapılır. İktidar muhalefet hep bir arada kongre yapmışlar.

Ahmet Bayar
Ahmet Bayar - 2 yıl Önce

Değerli İsmail okuducu Başkanım tekrar Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına seçilmenizi tebrik ediyor Kongrenin partinize ve Tosyamıza hayırlara vesile olmasını dilerim Suluca köyünden sevgiler

Tosyalı
Tosyalı - 2 yıl Önce

Ne güzel bir kongre olmus. Renklerin armonisi gibi. Onun icin bir dönemde olsa ilcemizde Sol bir partinin belediyeyi almasını isterdim.

Solcunu?
Solcunu? @Tosyalı - 2 yıl Önce

Soldan hiç hayır gelmez.

Remzi
Remzi - 2 yıl Önce

Tosya kastamonu yolu acilen yapılması gerekiyor tünelistiyoruz

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298