CHP TOSYA İLÇE KONGRESİ YAPILIYOR

banner294

CHP TOSYA İLÇE KONGRESİ YAPILIYOR
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

 Cumhuriyet Halk Partisi Tosya İlçe Örgütü 10 Ocak 2020 Cuma günü Belediye Düğün Salonu’nda olağan kongresini gerçekleştirecek.

CHP Tosya İlçe Başkan İsmail Okuducu, yaptığı açıklamada; “Cumhuriyet Halk Partisi olarak Türkiye genelinde Yerel Seçimlerinde başarı oranımızı yükselten bir parti olarak kongre sürecimiz başladı.İlçe kongreleri 14 Aralık 2019 ile 27 Şubat 2020 tarihinde tamamlanacaktır.  Bu tarihler arasında Tosya Cumhuriyet Halk Partisi kongre tarihini 10 Ocak 2020 Cuma günü Tosya Belediye Düğün Salonunda Olağan Kongre kararını belirlemiştir. Demokrasi şölenimizi taçlandırmak amacıyla bütün partilerimizi ve Tosya halkımızı kongremize bekliyoruz''dedi.

10 Ocak 2020 Cuma günü yapılacak olan CHP Tosya İlçe Kongresine CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz,CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı,CHp Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin ve İl Parti Yönetimi ile Tosya İlçe Yönetimi ve çok sayıda partilinin kongreye katılacağı açıklandı. 

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
İdeal Demokrasi
İdeal Demokrasi - 2 yıl Önce

CHP ilçe yönetimine yeni seçilecek partililere başarılar diliyorum. CHP ilçe teşkilatının ve milletvekili sayın Hasan Baltacı'nın Tosya'nın sorunlarını çok iyi bildiklerini ve ilgili mercilere ilettikleri kanısındayım. CHP ilçe kongresinin Tosya için hayırlı olmasını diliyorum.
Bilinç düzeyi yüksek, bilgili, prensipli, çalışkan, dürüst, ilkeli, dengeli, ölçülü, aşırılıklardan uzak, gelişmeyi ve ileri medeniyetler seviyesine ulaşmayı kendine ideal edinmiş, teknoloji ve akıla dayalı bilim ile barışık, üretmeyi bilen, insanlara ve halkına değer veren, alt gelir gruplarının belirli bir refah seviyesine ulaşması için çalışmalar yapan, projeler üreten, çözümler bulan, cumhuriyet değerlerine saygılı, gerçek demokrasiye inanmış, hukuka, adalete ve kanunlara saygılı, yoksullukla, yoklukla ve yolsuzluklarla mücadele etmesini bilen, basiretli, kültürlü, eğitimli ve donanımlı bir gençlik yetişmesi için Tosya' dada CHP İlçe Teşkilatına çok işler düşüyor diye düşünüyorum. Genç ve dinamik partili kadroların CHP ilçe yönetiminde göreve gelmesi temennisiyle başarılar diliyorum. Kongre tekrar hayırlı olsun.

Ahmet Varıcı b
Ahmet Varıcı b - 2 yıl Önce

Başarılar diliyorum

Yaşar Türker
Yaşar Türker - 2 yıl Önce

Başarılar diliyorum.

osman çevik
osman çevik @Yaşar Türker - 2 yıl Önce

başarılarınızın devamını diliyorum

Yılmaz Oral
Yılmaz Oral - 2 yıl Önce

Okul başkanıma başarılar dilerim.Selamlar.

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298